Bu oyunlar PC’ye geliyor!

Haberler admin 184 Okundu
sponsorlu reklam

Bu oyunlar PC’ye geliyor!

Uzun bir süredir Sony ile işbirliği içerisinde olan Quantic Dream, radikal bir karara imza attı. Yapımcı stüdyo kadar yapılan açıklamada, daha önce PS4 için yayınlanan 3 oyunun PC’ye geleceği belirtildi.

PlayStation 3 için meydana çıkan Heavy Rain ve Beyond Two Souls ile (bu oyunlar daha sonra PS4 için de çıkmıştı) geçtiğimiz sene PS4’e özel olarak satışa sunulan Detroit Become Human PC için satışa sunulacak.

Bu oyunların ne süre satışa sunulacağı henüz kesinleşmiş yok. Keza Quantic Dream, 3 oyunun da yalnızca Epic Games Store üzerinden satılacağını açıkladı. Dilerseniz oyunların Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazılarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Detroit: Become Human

Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan sanki androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, oysa onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç öbür android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (şayet de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.

Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit‘in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?

Heavy Rain

Bu coşku batmış psikolojik gerilimde dört öbür karakteri oyna. Bir sonraki adımını dikkatlice seç, çünkü vereceğin her kararın dramatik sonuçları olabilir.

Dört jurnal gizem ve belirsizlikle birlikte, sadece “Origami Katili” olarak tanınan bir katil için aramalar başladı. Katil bu ismi, suç mahallerine bıraktığı katlanmış kağıtlardan dolayı aldı.

Dört karakterden her birinin kendi nedenleri var ve kendi yollarını peşine düşüp takip ediyor. Onların eylemlerini yöneterek katilin kurbanlarına bir yenisini eklemesini önlemen gerekiyor. Bu hikayenin nasıl sona ereceği ayrıntılarıyla sana bağlı…

Beyond: Two Souls 

Ellen PAGE, Willem DAFOE’nin birinci sınıf Hollywood performansları ile geliştirilen özgün bir psikolojik aksiyon gerilim, Beyond: Two Souls ile Jodie Holmes’un cazibeli yaşamını oynayacak ve heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksın.

Esrarengiz bir varlıkla benzer olarak olağanüstü güçlerle doğmuş olan Jodie farklıdır.

Yapacakların, Jodie‘nin risk dolu engebeli görevinde, gerçekten kim olduğunu bulmak için çıktığı yolculuktaki kalp burkan kaybı ile ilgili kaderini belirleyecek.

 

Rus güzelin tacı geri alındı

Jelena Karleusa’nın acı günü

Arda Turan: Dere iyidir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir