Büyük ekran, 3D kavisli arka tasarım

Haberler admin 139 Okundu
sponsorlu reklam

Büyük ekran, 3D kavisli arka tasarım

8.1mm kalınlığında ve 168 gram ağırlığındaki ürünün arka tarafına baktığımızda, “3D kavisli” tasarım laf konusu ve aydınlık bir cam şehvetli uyandırıyor. Tabii bu parlak arkadaki yüzey kısa sürede leke ve parmak izi tutabiliyor. Daha sağlam ve temiz bir başvuru için kutuda gelen transparan kılıfla kullanmanızı nasihat ederiz.
giderken, incelediğimiz modelin rengi platin altın idi. bir de sırlı mavi renk seçeneği mevcut. Biz özellikle platin altın modelini beğendiğimizi söyleyebiliriz.

6.2 inch değerde ekranla geliyor

Oppo AX7’nin 6.2 inch değerde in-cell ekranı bulunuyor. 1520 x 720 çözünürlük sunan ekran, lüzum iç mekân gerekse de dış mekân kullanımında net görüntüler sunabiliyor. Parlaklık düzeyi de yeterli. Dokunuşlara süratli cevaplar verebiliyor ve bu büyük ekranı ince çerçevenin de katkısıyla çoğu vakit tek elde rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

giderken, Oppo’nun ekran garantisi bu üründe de geçerli. Ürünü aldıktan daha sonra birincil 6 ay içinde ekran kırılırsa, Oppo’dan size bedava başkalaşım hakkı sunuluyor.

Snapdragon 450 işlemci var

Telefonda Snapdragon 450 işlemci bulunuyor. Giriş seviyesinde konumlandırabileceğimiz bu işlemciye 3GB RAM ve 64GB dahili depolama eşlik ediyor. İsterseniz microSD kart da kullanabilirsiniz.

Android 8.1 işletim sistemi ve Oppo’nun aktüel arayüzüne sahip olan telefon, akıcı bir sistem sunuyor. Kullanımı gayet kolay ve özellikle gündelik işlemleriniz, sosyal ağ gezintileriniz için iyi bir performans sunuluyor. Tabii Google Play Store’da bulunan öyle çok oyun ve uygulamayı da rahatlıkla kullanabilirsiniz, ancak… Bilhassa PUBG gibi yüksek grafik kalitesi yer alan ve performans isteyen oyunları AX7’de rahatlıkla oynayabilmeniz şiddet.

Dual kamera sistemi ve bundan başka…

Telefonun arkadaki tarafında 13+2MP’den oluşan dual kamera sistemi var. Özellikle iyi ışıklandırılmış ortamlarda güzel fotoğraflar, net portreler elde edebilirsiniz. Video tarafında da 1080p video ve seri çekim video gibi seçenekleriniz var.

Ön tarafa geldiğimizde, damla çentiğin içine konumlandırılmış 16MP’lik selfie kamera da iyi meslek çıkarıyor. Yine düşük ışıklı ortamlar için ekran flash’ından yararlanabilir, isterseniz ön kamerayla da hızlandırılmış videolar çekebilirsiniz.

Tabii ama değişik çekicilik seviyeleri ve efektler mevcut.
4230mAh pil

Telefonun 4230mAh pili, tek sorumluluk ile alışılagelmiş kullanımda size 2 gün sunuyor. Eğer oyun ve video tarafına azıcık daha pozitif alaka gösterirseniz, bu sefer de tek sorumluluk ile bir günü rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz. Süratli sorumluluk var mı diye soracak olursanız, maalesef bulunmuyor.

Kayıp denizaltı 77 sene sonradan bulundu

Kilo belirlemek isteyenlerin favorisi

Yavrusuna saldırgan aslanı perişan etti

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir