Büyük satın alma tamamlanıyor

Haberler admin 174 Okundu
sponsorlu reklam

Büyük satın alma tamamlanıyor

Bilindiği üzere Disney Studios, 20Th Century Fox’u satın alma yönünde heybetli adımlar attı. Anlaşmanın detayları büyük ölçüde tamamlansa da; Amerika Birleşik Devletleri organları, özgür piyasa ve anti-tröst yasalarının ihlal edilmediğinden yüzde yüz emin almak amacı güdüyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Son anda “karanlık bir mucize” gerçekleşmezse, önümüzdeki yılın üçüncü yarısına değin iki dev stüdyo arasındaki birleşme tamamlanacak. Bu Nedenle Disney; Wolverine’nin de dahil olduğu X-Men evreni ve Fantastic Four karakterleri üzerinde bütün egemenlik sağlayacak. Kısacası yakın gelecekteAvengers/X-Men/Fantastic Four melezi bir filme tanıklık edebiliriz.

Marvel Comics‘in patronu Kevin Feige durumdan son derece memnun ve memnuniyetini gösterişli cümlelerle açıklıyor. Kevin Feige, konuyla ilgili olarak şu sözleri kullanıyor: “Bu gerçek dışı… Bir yana son derece tatmin edici. Diğer yanlamasına yaklaşık olarak us almaz… Geçmişe döndüğümüzde, Iron Man‘in(Demir Adam) bile sinemaya uyarlanacağına kesin değildik. Avengers ise çok uzaklardaki bir rüyaydı. Birazcık sabırlı olun; anlaşmanın 6 ay ila 1 sene aralarında tamamen resmiyete kavuşacağını düşünüyoruz. Disney-Marvel Studious, daha önce kullanamadığı kült karakterlerden faydalanabilecek. Disney’in bulunduğu pozisyon, o kadar çok mucizeyi sinemaya uyarlamamıza tezgâhtar olacak. Diğer Taraftan bütün bunlar, yakın zamanda talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz efsanevi Stan Lee‘ye adanacak.” 

Kevin Feige’in gözlemlerine göre 2020 yılı, böylece fazla sürprize gebe olacak. X-Men vs. Avengers ve yeni solo Wolverine filmlerinin 2020’de karşımıza çıkması olası. Bize de bekleyip bakmak düşüyor.

Önceki HaberSamsung, Akıllı TV Deneyimini Üst Seviyeye Taşıyor  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir