Call of Duty 2021 ile 2. Dünya Savaşı’na dönecek

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

Call of Duty 2021 ile 2. Dünya Savaşı’na dönecek

Oyun dünyasını öyle ya da böyle yakından takip edenlerin de bildiği üzere Activision her yıl yeni bir Call of Duty oyunu yayınlıyor. Belirlenmiş bir vakit sadece 2. Dünya Savaşı’nı konu edinen çabuk daha sonrasında modern savaşlara geçiş yapmıştı. Acilen ise CoD serisinin tekrardan 2. Dünya Savaşı’na geri döneceği iddia ediliyor.

Sızdırılan son raporlara göre bu sene içerisinde çıkacak olan yeni CoD oyunu Sledgehammer kadar geliştirilecek ve 2. Dünya Savaşı ile paralel bir tarihte geçecek.

Akıllara şu soru gelebilir. Oyunun sürekli 2. Dünya Savaşı’na dönüyor olması belli bir tekrarı da beraberinde getirmez mi? Bu soruyu anında yanıtlayalım.

Umulan savaş döneminde o kadar fazla öbür cephede kanlı çatışmalar vardı. Dolayısıyla bu savaşla ilgili 100 oyunda çıksa ayrı bir hikaye sunulması olası. Kaldı fakat Activision 2. Dünya Savaşı’nı anlattığı CoD oyunlarında kimsenin bilmediği mahremiyet içeren görevlere de yer veriyor. Dolayısıyla bu da göz ardı edilemez.

Oyunun yılın son çeyreğinde çıkacağını hesaba katarsak yaz aylarına doğru duyurulmasını bekleyebiliriz. Olasılıkla Haziran gibi oyunla ilgili bütün detaylar da ortaya çıkacaktır.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir