Call of Duty WW2 Vanguard için yeni bir iddia geldi

Haberler admin 58 Okundu
sponsorlu reklam

Call of Duty WW2 Vanguard için yeni bir iddia geldi

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Battlefield VI ile ilgili sızıntılar yapan Tom Henderson bu sefer de serinin aracısız rakibi olan CoD serisinin yeni oyunu hakkında konuştu. İnternette güvenilir bir akış kaynağı olarak kabul gören Henderson, Call of Duty WW2 Vanguard için mevcut tür konsollara sahip kullanıcıları mutlu etmeyecek şeyler söyledi.

Call of Duty WW2 Vanguard için Henderson’dan yeni iddia

WW2 Vanguard is going to be held back so bad by previous generation consoles, and from my understanding they are planning previous gen for both Vangaurd and IW’s next title. pic.twitter.com/PmokyHP0BU

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) April 18, 2021

Henderson’un yayınladığı Twitter gönderisine göre oyun, ayrıca yeni ayrıca de eski tür konsolları niyet alarak geliştirilse de, PS4 ve Xbox One’da oldukça geri kalacak. Yeni tür konsolların özelliklerinden faydalanacağı düşünülen Call of Duty WW2 Vanguard, bu konsollara yoğunluk verilerek geliştirilecek ve bu da mevcut nesil konsollarımızda oyunun fazla özel bir yanı olmayacağını göze çarpan ediyor.

Call of Duty WW2 Vanguard için yeni iddialar geldi

Vanguard’ı bilmeyenler için de bir paragraf açalım. Demin geliştirici şirket göre doğrulanmasa da Call of Duty serisinin sıradaki oyununun Call of Duty WW2 Vanguard olacağı söyleniyor. Bu yılın sonlarına dürüst çıkması planlanan yapımın bizi İkinci Dünya Savaşı’na götüreceği de söylentiler arasında. Az Önce Activision konu ile ilgili devlete ait bir yorumlama yapmadı ama geçen sene yaptıkları gibi oyunu gizemler silsilesi yaratarak duyurabilirler. Vanguard hakkında daha fazla bilgi almak için alttaki bağlantıya tıklayarak ilgili haberimizi okuyabilirsiniz. Hem geçen yıl Activision’un yaptığı oyun duyurusunun hikayesini okumak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bakınız: CoD WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir