Chappie karakteri Apex Legends’a gelebilir mi?

Haberler admin 337 Okundu
sponsorlu reklam

Chappie karakteri Apex Legends'a gelebilir mi?

Apex Legends milyonlarca oyuncuya ulaşmasının yanı sıra internet aleminde de şu sıralar en çok bahsi geçen oyunlarından biri olmayı başardı. Bu başarının paylarından birisi de oyunda yer alan farklı karakterler. İşte oyun çıktığı andan itibaren oyun severlere tanıdık gelen bir karakter bulunuyor. Pathfinder isimli şahsiyet Chappie filminde karşımıza meydana çıkan karakteri fazlasıyla andırıyor. Zaten bu konuda çoğu hayran çalışması ve farklı görseller de ortaya çıkmış durumda. peki fakat filmin yönetmeni ve oyunun yönetmeni bu konuda ne düşünüyorlar?

Chappie karakteri Apex Legends’a gelebilir mi?

İşte bu malum soruyu bir oyun sever filmin yazarı ve yönetmeni olan Neill Blomkamp‘a sormuş. Son olarak Anthem için çektiği tanıtım videosu ile gündeme gelen Neill Blomkamp “Bu soruyu çoğu birey soruyor. Ben varım” cevabı ile Chappie’nin oyuna eklenmesi konusunda yeşil ışık yakmış. 

Daha da önemlisi ise bu yanıt sonrası olaya Respawn Entertainment kurucularından biri olan Vince Zampella‘nın da dahil olması. Neill Blomkamp’ın cevabını görebilen Zampella, “Öyleyse ben de varım” cevabını yapıştırmış. Umarız bu söylemler kağıt üzerinde kalmaz. En azından kostüm olarak Chappie’yi oyunda görürüz!

Chappie karakteri Apex Legends'a gelebilir mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir