Cheat Engine

Oyun admin 12 Okundu
sponsorlu reklam

Cheat Engine

Cheat Engine, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen profesyonel bir oyun aldatma programıdır. Windows işletim sistemi altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde şansın dönmesi yapmanıza ihtimal karşılayan Cheat Engine ile oyunların güçlük ayarlarına aracısız olarak müdahale edebilirsiniz.

Örneğin oynadığınız oyunlar bundan böyle size basit gelmeye başladıysa ve 100 can puanı size fazla geliyorsa, kendinizi sınamak namına can puanlarınızı düşürebilir veya bunun bütün tersini yaparak oyunu daha basit bir ışık halkası getirebilirsiniz.

Bütün bunların açık havada Cheat Engine içerisinde bulunan kullanışlı araçlar yardımıyla popüler tarayıcı oyunları üzerinde bile hile yapmak olası. Hatta oyunlar üstünde gördüğünüz hataları bile Cheat Engine indirerek düzeltebilirsiniz.

Program içerisinde bulunan memory scanner özelliği bir uçtan bir uca seçmiş olduğunuz oyun üstünde hangi ayarları değiştirebileceğinizle ilgili karşınıza gelen liste üzerinden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde kusur ayıklama (debugger), çevirici (assembler), zıt çevirici (dissambler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, Direct 3D işleme araçları, sistem denetleme araçları ve çok daha artı araç bir arada yer almaktadır.

Oyunlar üstünde profesyonel olarak hile yapmanıza ihtimal sağlayacak olan bu başarılı yazılımı bütün oyun severlerin bir defa de olsa mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza gelecek üçüncü parti yazılım tekliflerine uyarı ediniz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir