Clash of Bot

Oyun admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

Clash of Bot

Clash of Bot, Clash of Clans oyunu için özel olarak geliştirilen ayrıntılı, sorunsuz, ücretsiz uygulama seçeneğine sahip ve kullanımı kolay bir bot programı. Son bir kaç yılda strateji oyunları aralarında en popüler ve hayran eden olan Clash of Clans oyunuyorsanız, Clash of Bot doğruca zahmetsizce ve otomatik olarak ayrıca altın ve iksir kazanabilir hem de kupa sayınızı arttırabilirsiniz.

Keza adi ayrıca de pro versiyona sahip olan Clash of Clans bot programını her gün ücretsiz olarak 1 saat kullanabiliyorsunuz. Aylık ödeme karşılığında satın alacağınız Pro versiyon sayesinde ayrıca daha gelişmiş özellikler ile kullanabiliyor keza de sınırsız süreli çalıştırabiliyorsunuz.

Clash of Clans’da online kalmanızı sağlayarak dolaylı yoldan kupa kaybetmemenizi, yapacağı otomatik saldırılar ile ganimet kazanmanızı karşılayan programın ayarlarını yaptıktan daha sonra başlat tuşuna basmanız tatmin edici. Geri kalan her şeyi Clash of Bot sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Clash of Bot ile Yapabilecekleriniz:

Clash of Clans’da online olarak kalma Düşme durumunda otomatik tekrar bağlanma Otomatik asker eğitimi Jurnal 5 – 8 milyon aralarında altın ve iksir kazancı Otomatik olarak klana asker bağışı ve asker talebi yapma Duvarları otomatik olarak yükseltme Arkaplanda çalışır

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan Clash of Bot’u ilk yüklediğinizde zorunlu ayarları yalnızca bir kereliğine yaparak kaydettikten daha sonra yeniden ayar yapmanıza lüzum kalmıyor. Bu Vesile Ile her girdiğinizde sadece başlat tuşuna basmanız yeterli.

Arkadaşlarınızın yüksek levelli köylerine özeniyorsanız veya sahip olduğunuz köyü çarçabuk geliştirmek istiyorsanız Clash of Bot ile zahmetsizce yapabilirsiniz.

Clash of Bot’un en hoş yanlarından bir adam başına ise kullanılan zeki sistem doğru herhangi bir ban riski taşımaması. Yani Supercell kadar saptama edilemeyen Clash of Bot, böylece ban riskinizi ortadan kaldırıyor. Kullanabileceğiniz en gelişmiş özelliklere sahip ve en faydalı Clash of Clans bot programlarından bir parça başına olan Clash of Bot’u ister bedava olarak günde bir saat, isterseniz ücretli olarak sınırsız süreki kullanabilmeniz olası. Pro versiyonu indirerek isterseniz bedava olarak günde 1 saat kullanabilir, isterseniz üyelik satın alarak sınırsız süreli kullanabilirsiniz.

Program hakkına ayrıntılı veri ya da destek almak ve full sürüm(Pro) almak için üretici adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Clash of Bot 8.0 Pro Güncellemesi:

Supercell kadar Clash of Clans oyununun en aktüel versiyonuna uyumlu olarak bot programı da güncellendi. 7.0 versiyonundaki minik hatalar giderildi. Bot performansı optimize edildi. Atak problemleri düzeltildi. Bağış ve Eğitim modundaki hatalar giderildi.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir