ClashBot

Oyun admin 12 Okundu
sponsorlu reklam

ClashBot

ClashBot, Android ve iOS cihazları üstünde popüler taktik oyunu Clash of Clans’ı oynayan fakat yeterli zamanı olmadığı için istediği başarıya ulaşamayan oyuncuların imdadına koşan bir Clash of Clans bot programı. Oyuncuların daha iyi anlayacağı üzere botlar oyunlarda bize hileli kazanç sağlar. Yani oynamadığınız halde sizin yerinize oynayabilen bot, böylece bir çok maden ve kaynak getirisi sağlar ve siz de gelişim sağlarsınız.

Clash of Clans’da bot uygulamak isteyen oyuncuların TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabileceği bot programı sorunsuz olarak çalışıyor ve düzenli olarak güncellenerek varolan ufak problemleri gideriliyor. Elbette bu nesil programları uygulamak oyundan banlanmanıza sebebiyet verebilir lakin gözlemlediğim kadarıyla Clash of Clans’ın geliştirici Supercell firması bu konu üstünde o kadar hassasiyete sahip yok. Bu programı sizlere sunmadan önce, botun geliştirici sitesi üzerinde gezinerek forumda ban olaylarını araştırdım ama ClashBot’u kullanarak kimsenin ban yemediğini öğrendim. gerçi böyle bir programı kullanarak banlanmayacağınız garantisini veremem. Eğer indirip kullanmayı planlıyorsanız, sorumluluğun tamamen size ait olacağını unutmayın.

Peki ClashBot neler yapabiliyor? Kazancım ne olacak? ClashBot’u Nasıl kullanacağım? tarzındaki sorularınızı da hemencecik yanıtlayalım.

ClashBot çalıştırıldıktan daha sonra belirlemiş olduğunuz ayarlara kadar otomatik asker basabilir, madenlerinizi toplayabilir, elde ettiğiniz getiriye kadar yapı ve duvar yükseltmeleri yapabilir. Belirlediğiniz kupa sayısı limitine tarafından eğer yapılan savaşlarda bu rakam geçilirse, tekrar otomatik olarak kupa sayısını düşürme. Oyunda online kalmanızı sağlayarak köyünüze yapılacak saldırıları müdahale etme. Altın, mor iksir ve kara iksir kazanma. (ganimet) Yapacağınız ayarlara kadar ister ganimet isterseniz de kupa kasma için botu kullanabiliyorsunuz.

ClashBot gerçekte basit olmasına rağmen öyle fazla özellik ve fonskiyona sahip bir program. böylece kullanırken azıcık bıkkınlık ya da problem yaşamanız olası. ClashBot Nasıl Kullanılır? başlıklı bir yazıyı önümüzdeki günlerde sizler için hzırlamayı düşünüyorum. Bu yazı içerisinde yapabileceğiniz bütün ayarlara en ince ayrıntısına kadar anlatarak değineceğim. Ama şimdilik ClashBot’u kolay anlamda nasıl kullanabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

ClashBot, tek başına çalışan bir program değil. Kullanabilmeniz için keza BlueStacks ayrıca de AutoIt programına ihtiyacınız var. Bu programları üzerlerine tıklayarak indirebilir ya da yazının altındaki indirme bağlantılarını da kullanabilirsiniz.

ClashBot’un montaj ve başvuru formu aşamalarını öğrenebilmek için destek alabileceğiniz sayfaya gitmek için TIKLAYINIZ!

Her ne kadar tasvip ettiğimiz bir program olmasa da, öyle çok oyuncunun bu programı kullanarak hileli gelir elde ettiği bir ortamda siz de onlara dahil edinmek istiyorsanız, ClashBot’u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yazı içerisinde de dediğim gibi programı kullanarak ban yeme riskini göze alıyorsunuz. Eğer çok değerli hesaplarınız var ise ben kullanmamanızı nasihat ederim.

BlueStacks BlueStacks BlueStacks, Android oyunlarını ve Android uygulamalarını bilgisayarlarınız üzerinde oynamanıza ya da çalıştırmanıza olanak karşılayan ücretsiz bir programdır. İndir
BlueStacks BlueStacks BlueStacks, Mac sahibi kullanıcıların Android oyun ve uygulamaları Mac’leri üstünde açmasını karşılayan bedava ve kullanışlı bir Android emülatörü. İndir

AutoIt AutoIt AutoIt, bilgisayarınızı otomatikleştiren bir yazılımdır. Bu sayede her gün yaptığınız çoğu işlemi, oluşturduğunuz .exe dosyaları ile zaman kaybetmeden yapabileceğiniz ayrintilariyla ücretsiz bir yazılım. İndir

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir