Clubhouse şikayetleri giderecek değişikliklere gidiyor

Haberler admin 21 Okundu
sponsorlu reklam

Clubhouse şikayetleri giderecek değişikliklere gidiyor

Bundan Böyle yalnızca şahısların telefon numaralarını doğrudan eklemeniz gerekecek. Bu, telefon numaralarını işin içine hiç katmamak gibi olmas da iyi bir değişiklik. Böylece Clubhouse’un ayrıca patavatsız data istediği şikayeti hem de katiyen yeralma istemeyen ahali için profiller oluşturduğu yönündeki endişeler ortadan kalkıyor.

Şirket şefi Paul Davidson, şirketten evvelden yüklediğiniz kişileri silmesini isteyebileceğinizi de duyurdu. Ayrıca kişileri kendi başınıza silmenizi sağlayacak bir aracın çalışmakta olduğunu da ekledi.

Hizmet hem, sohbetleri seçim ettiğiniz dilde sınırlamak için temas paylaşımı desteği getiriyor. Platform dil filtreleri dahil elde etmek üzere temel işlevlerini genişletiyor. Platfom içinde kötüye kullanılan bilgiyle ilgileniyorsanız , artık onu tespit etmek ve platformdan uzakta yakalamak için daha pozitif araç mevcut. İçerik oluşturucu desteğine gelince ise, Clubhouse, üreticilere projelerini hayata geçmek için kaynak karşılayan bir Creator First hızlandırıcı programı sunuyor. Kayıtları 31 Mart’ta sona eren girişim için ilk ilk kez yalnızca 20 kişi uygun olacak.

Devrimsel özellikleri olmasa da bu eklemeler çok manâlı olabilir. Clubhouse, kısmen Elon Musk gibi yüksek profilli kullanıcıların varlığının da yardımıyla pek fazla ses getirdi. bununla beraber, gizlilik endişeleri de arttı. Twitter’ın Spaces veya söylentilere göre Facebook eşdeğeri gibi rekabet oluşturan özellikler, Clubhouse’un büyümesini engelleyebilir. bu nedenle platform kullanıcılarını bünyesinde yetişmek için bir takım iyileştirmelere gidiyor. İyileştirilmiş bir şeref, Clubhouse’un büyümesini sağlayabilir ve insanları rakiplere geçmekten caydırabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir