Commandos 2 – HD Remaster

Oyun admin 21 Okundu
sponsorlu reklam

Commandos 2 - HD Remaster

Commandos 2 – HD Remaster, Eidos Interactive’in gizlilik odaklı askeri taktik oyunu Commandos’un oynanış olarak tamir edilmiş sürümü. 1998’de PC platformuna çıkış yapan reel zamanlı taktik oyununun günümüz teknolojileriyle yenilenmiş hali, nostalji yaşamak adına indirilebilir.

çok eskiden başından kalkmadığımız, şiddet oynanış sunmasıyla aralıksız olarak kayıt ederek ilerlediğimiz efsane askeri oyun Commandos’un yenisi Commandos 2 – HD Remaster olarak çıkış yapıyor. Commandos 2 – HD Remaster gerçekte Commandos 2 Men of Courage’ın yoklama sistemi, arayüz ve eğitici yönünden onarılmış sürümü. tekrar tekrar olduğu gibi seçkin bir komando grubunun kontrolünü ele alıyorsunuz. Düşman topraklarına derinlemesine giriyor, engebeli görevleri tamamlamak için taktik gücünüzü açığa çıkarıyorsunuz.

Commandos 2 – HD Remaster PC Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel i3 4. Tür 3.5GHz, AMD Quad-Core 3.9GHz Bellek: 6 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GTX 570, AMD Radeon HD 6950, 2GB Vram DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX 9.0c Uyumlu Ses Kartı

Commandos 2 – HD Remaster PC Çıkış Tarihi

Commandos 2 – HD Remaster PC’ye 2019’un 4. çeyreğinde çıkış yapacak.

 

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir