Control ve The Sinking City, Türkçe dil desteğiyle gelebilir

Haberler admin 104 Okundu
sponsorlu reklam

Control ve The Sinking City, Türkçe dil desteğiyle gelebilir

Control ve The Sinking City PC’de Türkçe dil desteğiyle yayınlanabilir. Epic Games Store‘da ön siparişe açılan her iki oyunda da devlete ait Türkçe dil seçeneği olacağı belirtiliyor. Max Payne, Bölge Wake, Quantum Break gibi ses getiren oyunları geliştiren Remedy’nin yeni oyunu Control ve Lovecraft temalı nefret oyunu The Sinking City‘de Türkçe dil seçeneği yer alabilir. 

Control ve The Sinking City Türkçe dil desteğiyle gelebilir

Yeni çıkacak beklenen iki oyun, Epic Games Store’da resmi Türkçe dil desteği ile yayınlanabilir.. Control ve The Sinking City, Epic Games Store’da ön siparişe açıldı. Her iki oyunda da Türkçe dil desteği olabilir.. Oyunların konsol sürümlerinde ise dil seçeneği ile ilgili bir izah etme yer almıyor. Devlete Ait dil seçeneği yalnızca Epic Games Store‘a mı özel? Bunu şimdilik bilemiyoruz. Her iki oyunun da Epic Games Store direktifler kısmından aldığımız ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Oyun sektörüne seri bir giriş yapan Epic Games Store, merakla beklenen oyunları bir bir bünyesine katmaya başladı. O Kadar fazla geliştirici firma PC tarafında oyunlarını yayınlamak için Epic Games Store ile anlaştı. Yeni firmaların da platforma eklenmesi bekleniyor. 

Güncelleme: Remedy’nin resmi Facebook hesabına, oyunda Türkçe dil seçeneği olup olmayacağını soran takipçilerimiz, “Oyunda Türkçe dil desteği olmayacak” yanıtını almış. Takipçimiz ile Remedy arasında geçen diyaloğun ekran görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Control ve The Sinking City, Türkçe dil desteğiyle gelebilir

Control ve The Sinking City, Türkçe dil desteğiyle gelebilirControl ve The Sinking City, Türkçe dil desteğiyle gelebilir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir