Cruella filmi için merakla beklenen ilk fragman yayınlandı

Haberler admin 18 Okundu
sponsorlu reklam

Cruella filmi için merakla beklenen ilk fragman yayınlandı

Oscar ödüllü Emma Stone (“La La Land”), sinema tarihinin en kötü şöhretli ve bununla beraber en iyi tarz sahibi karakterlerinden birinin, efsanevi Cruella de Vil’in isyankar ilk zamanlarını konu alan “Cruella”nın başrolünde yer alıyor.

1970’lerin Londra’sında punk rock devriminin ortasında geçen “Cruella”, tasarımlarıyla adını duyurmaya kararlı akıllı ve marifetli bir kız olan Estella adlı genç bir dolandırıcıyı konu alıyor.

Estella, kötülüğe olan arzusunu takdir eden bir çift genç hırsızla arkadaş olur ve birlikte Londra sokaklarında kendilerine bir hayat kurarlar. Estella’nın moda anlayışı bir gün, iki defa Oscar ödüllü Emma Thompson (“Howards End”, “Aşk ve Hayat”) tarafından canlandırılan, son derece şık ve nefret edilen şey verici bir moda efsanesi olan Barones von Hellman’ın dikkatini çeker.

Ancak ilişkileri, Estella’nın kötü tarafını kucaklamasına, modaya uygun ve intikam arkasından koşan Cruella olmasına niçin olacak bir dizi olayı harekete geçirir.

“Cruella” filminin yönetmenliğini Craig Gillespie (“I Tonya”), senaryosunu Dana Fox ve Tony McNamara, hikâyesini ise Aline Brosh McKenna ve Kelly Marcel & Steve Zissis üstleniyor.

Filmin yapımcı kadrosunda ise Andrew Gunn (“Çılgın Cuma”), Marc Platt (“Mary Poppins: Sihirli Dadı”) ve Kristin Burr (“Christopher Robin”) yer alıyor. Emma Stone, Michelle Wright, Jared LeBoff ve Glenn Close yönetimsel yapımcılığı üstlenirken, iki Oscar® ödüllü kostüm tasarımcısı Jenny Beavan (“Mad Max: Fury Road”, “Manzaralı Oda”) başlı başına bir karakter yansıtan göz kamaştırıcı ve marifetli kostümler yaratıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir