CS Wall Hack

Oyun admin 16 Okundu
sponsorlu reklam

CS Wall Hack

Anekdot: İndireceğiniz dosyayı açarken şifre sorduğunda “TAMİNDİR” yazmanız gerekiyor.

Yılların eskitemediği Counter Strike oyununun hem en fazla sevilen hem de en çok nefret edilen şey edilen duvar peşinde görme hilesi. Muhalif takımdaki oyuncuları duvar ardındaki görmek haricen ateş edebilmenizi de sağlayan uygulama, bu nedenle haksız bir avantaj elde ederek, rakiplerinizi zahmetsizce öldürebilmenizi sağlıyor.

Kuşkusuz bu aldanma oynadığınız taktirde oyunun kendi amacından dışarı çıkmış oluyorsunuz fakat ara sıra açarak da eğlenmek amacıyla kullanılıyor. Bazı oyuncular ise işi abartma noktasına getirerek kesintisiz açarak sonunda banlanıyor.

Son yıllarda kurulan neredeyse bütün Counter Strike serverlarında bu hacki kullanmanız mümkün değil çünkü ya serverın kendi koruması bulunuyor ya da farkedildiğiniz anda adminler göre banlanıyorsunuz. Duvar ardındaki rakipleri vurduğunuzda, yakalanmanız da öyle zorlama olmuyor haliyle.

Açabileceğiniz CS serverları bulduğunuzda kullanarak rakiplerinizi çıtır çerez gibi öldürebileceğiniz de bir hakiki çünkü, haritadaki duvarları yok gibi sayarak keza rakiplerinizi görüyor ayrıca de onlara ateş edebiliyorsunuz. Counter Strike duvar hilesi olarak geçen CS Wall Hack, iyice bedava olarak sitemizden indirilebiliyor. Eğer duvardan silahla ateş etme hilesi ile daha çok eğleneceğinizi düşünüyorsanız derhal indirip rakiplerinizi öldürmeye başlayın!

Programın Kullanımı: İlk olarak zipli olan dosyayı zip’ten çıkartın. Zipten tek bir dosya çıkacak onu açın ve dosya içerisinde yer alan ‘cdhack’ dosyasını iki kere tıklayın. Böylelikle program aktif ayla gelecektir.
Daha sonra oyuna girerek ‘end’ tuşuna basın. Bu işlem baştan sona wall hack gevşemiş olacak. Öldüğünüzde wall kapanır her tarafta başlamak için benzer işlemi tekrarlayın. Eğer ‘end’ tuşuna bastığınızda ‘cheats allowed’ yazısı karşınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, ‘cheats stop’ yazısı var ise program kapalı demektir. Yeniden ‘end’ tuşuna basarak baştan programı çalıştırabilirsiniz.

Manâlı! Bu yama çoğu serverda bilhassa punkbuster ( hazırlanmış server modunda yer alan kandırma önleyici ) olmadan rahatlıkla kullanılmıştır. Yalnız hile önleyici yamalar çıktığı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta aldatma yaması çoğu süre işlememektedir. Hilenin yapıldığı anlaşıldığında serverlardan adminler kadar ya da otomatik olarak oyuncu atılmaktadır, oyuncunun server’lara girişi engellenmektedir.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir