CyberLink PowerEncoder MPEG-4 AVC Edition

Programlar admin 166 Okundu
sponsorlu reklam

CyberLink PowerEncoder MPEG-4 AVC Edition

CyberLink PowerEncoder MPEG-4 AVC Edition, videoları MPEG-4 AVC (H.264) standardını kullanarak yüksek kalitede sıkıştırılmış dosyalara dönüştürmek için geliştirilmiş dosya transformasyon ve video yakalama uygulamasıdır.

Bir PowerDVD 6 ya da Windows Media Player (Power Encoder MPEG-4 AVC’nin yüklü olduğu sistemlerde) eklentisiyle geri oynatım (playback) desteklenmektedir. MPEG-4 AVC ile yapılan gelişmiş sıkıştırma yöntemiyle sıkıştırılan videoların ve yakalanan videolar, daha önceki sıkıştırma standartlarına kadar fazla daha çok iyi bir video kalitesi yakalanmasına olanak tanıyor. PowerEncoder, düşük bir oranlarında bile daha yüksek kalitede videolar sunuyor. PowerEncoder, MPEG-1, MPEG-2, DivX, VOB ve DV-AVI gibi en popüler video formatlarından MPEG-4 AVC’ye video dönüştürmeye olanak tanır. Ayrıca Dolby Digital seslerine sahip DVD video dosyalarını da destekleyerek kullanıcıların film disklerini, sesleriyle birlikte MPEG-4 AVC formatına dönüştürmelerine ihtimal sağlar.

Video dosyalarının ön izlemelerinin yapılmasına ve çabuk bir şekilde dönüştürülmesine ihtimal tanıyan PowerEncoder’ın oturmuş DV Çabuk Tarama özelliği, dijital video yakalama işlemini geliştirmektedir.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir