Cyberpunk 2077 1.2 yaması neler getiriyor?

Haberler admin 20 Okundu
sponsorlu reklam

Cyberpunk 2077 1.2 yaması neler getiriyor?

Cyberpunk 2077 1.2 yaması ile birlikte oyuncuların uzun süredir yaşadığı bir takım sorunlara çözüm üretiliyor. CD Projekt INKAR bugün yayınladığı çoğu video ile oyunun eski ve yeni sürümlerini de kıyaslayarak sıradaki güncellemenin içeriklerini gösterdi. Daha önce yayınlanan 1.12 güncellemesinin üstüne eklenen bazı özelliklerin yanı sıra oyunun elzem sorunlarından bazılarına da çözümler getiriliyor. Gelin defalarca birlikte bu yamayla birlikte gelecek her şeye yakından bakalım.

Cyberpunk 2077 1.2 yaması ile gelen özellikler

CD Projekt RED yayınladığı blog gönderisi ile oyunun içinden bir yüzü ekranlarımızın karşısına getiriyor. Oyunda bir haber ajansı olan N52 News ağzından gösterilen yeni detaylar umut verici.

Cyberpunk 2077 1.2 yaması değişiklikleri

Polislerin ışınlanma sorunu düzeltildiAraç sürüş deneyimi için yeni ayarlarAraçları sallayıp çevirebilmeTuş ataması düzenlemeleri

Cyberpunk 2077 1.2 yaması neler getiriyor?

Bundan Böyle polisler anında arkanıza ışınlanmayacak

Değişikliklerden ilki oyundaki polislerin suç hemen aracısız olarak tam arkamızda ışınlanıyor oluşuydu. Bu fiilen oyun akışını daha alçak üstteki eden can sıkıcı bir problemdi. Cyberpunk 2077 1.2 yaması ile birlikte bütün aradığımız çözüm olmasa da, bu konuda bir şeyler değiştirilmiş. Polisler bundan böyle tabiri caizse ağzımızın içinde yok de, azıcık daha uzakta doğacaklar. Artık polislerin olay yerine intikali “öteki tarafa nefes alacak dek haylazlık verecek şekilde” ayarlanıyor. Videoda da gördüğünüz gibi önce bir buluş dronu, ardındaki ekipler geliyor. Öncesine kıyasla epeyce yavaş geldikleri göze çarpıyor.