Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC listesi sızdırıldı

Haberler admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC listesi sızdırıldı

Bildiğiniz gibi Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC ek paketleri yol haritasında işaretlenmiş durumda. Bugün değilse yarın duyurulması beklenen ücretsiz DLC’ler oyunu dijital olarak satın alan cümbür cemaat kadar erişilebilir olacak. Zaten daha oyun çıkmadan geliştirici CD Projekt INKAR, Cyberpunk 2077’nin de tıpkı Witcher 3’te olduğu gibi genişleme paketleriyle destekleneceğini söylemişti. Hemen gelen sızıntılara göre bu DLC’lerin listesi ortaya çıktı ve oldukça ayrıntılı bir liste yolda.

Bkz: Cyberpunk 2077: En Başarılı Fiyasko

Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC listesi sızdırıldı

Tabi her şeyden önce bunun bir akıntı haberi olduğunu, gâvurun da dediği gibi “bir avuç tuzla” yaklaşmamız gerektiğini söyleyelim. Devlete Ait bir ilan değil ve herhangi bir ciddi kaynağı yok lakin gelen liste, açıkçası yakın zamanda görmeyi beklediğimiz bir şey de yok. Twitter’da yayınlanan sızıntılara göre dijital bir vitrinde (GOG Galaxy 2.0 olduğunu sanıyorum) listelenen DLC’ler şu isimlerle anılıyor:

Ripperdocs ExpansionBody Shops ExpansionFashion Forward ExpansionGangs of Night CityBody of ChromeRides of the Dark FutureThe RelicNeck DeepNight City Expansion

 Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC listesi sızdırıldı

O Kadar görünüyor ancak yeni gelen güncelleme siberkasaplara ve siber donanımlara önem verecek. Sızdırılan listeye bakarak oyuna yeni kıyafetler ekleneceğini de öngörebiliriz. Bunun yanı sıra “Rides of the Dark Future” oyuna yeni arabaların ekleneceğine sinyâl ediyor olsa gerek. bununla beraber Gangs of the Night City DLC’si ile ola ki oyuna yeni çeteler dahil edebilirler, ancak bu olanak çok düşük. Görselde de görebileceğiniz gibi sızan DLC’lerin tümü ücretsiz. Zaten CD Projekt INKAR Cyberpunk 2077 bedava DLC paketlerinden yol haritasında bahsetmişti. Oyunda tıpatıp Witcher 3’te olduğu gibi ücretsiz genişlemelerle içerik zenginleştirilecek.

Bkz: Witcher 3, Unreal Engine 4 ile yapılsaydı

Tabi içerikten daha kayda değer sorunlara sahip bir oyun Cyberpunk. Eğer kaçırdıysanız geçtiğimiz günlerde ortaya Cyberpunk 2077 1.2 yaması değişikliklerini incelemeyi unutmayın. Oyunun ana sorunlarına kısa vadede çözümlerin üretilmeye çalışıldığı bu yeni yama ile polisler, araç sürüş mekanikleri gibi birçok teknik ayrıntıda düzenlemeye gidiliyor. Eğer ilginizi çekerse bağlantıyı aşağı bulabilirsiniz. Sizler de görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bkz: Cyberpunk 2077 1.2 yaması neler getiriyor?

Cyberpunk2077 HUGE Info on Upcoming Content pic.twitter.com/gaYpVSL5iw

— leaks Gaming Updates and Countdowns I ?×?? (@Onion00048) March 27, 2021

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir