Cyberpunk 2077 yeni güncellemeler ile daha tutarlı

Haberler admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

Cyberpunk 2077 yeni güncellemeler ile daha tutarlı

Birçok kişinin ilgiyle beklediği Cyberpunk 2077 güncellemesi yüzlerce kusur düzeltmesi ile geldi. Bu yeni yama adeta 34 GB boyuta sahip. böylece görebileceğiniz en büyük dosyalar içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Hem bilgisayarlar ayrıca de konsollar için yeni güncelleme yayına alındı.

Oyun dünyasında bir takım oyunlar beklentileri karşılarken kimileri ise geri planda kaldı. Bunlar aralarında verilebilecek en güzel örneklerden birisi de hiç kuşkusuz Cyberpunk 2077 oyunudur. Çoğu kişinin beklediği gibi çıkmadığını söyleyebiliriz. İçerisindeki hatalar sebebiyle oyun keyfi pek çıkarılamıyor.

Dünyanın en fazla oynanan oyunları listesine girmeyi başaran Cyberpunk 2077 bilgisayar korsanları kadar çokça tercih ediliyordu. Birçok kişi crack atarak oyunu bedava bir şekilde oynayabildi. Bunun farkında geliştiriciler yeni bazı güvenlik önlemlerinin yer aldığı yama yayınladı.

Bu yeni yama ilk kez araçlarda, polis güçlerinde, görevlerde ve çok daha fazlasında iyileştirmeler yapıyor. Ayrıca oyunun kendi içerisinde çok daha sürekli ışık halkası gelmesi için kayda değer bir avantaj sağlıyor. Beklenen tarihten daha erken piyasaya sürülen bu oyun ne eyvah ama hayal kırıklığı olmuştu. Derhal ise yavaş yavaş hatalar telafi ediliyor.

Piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren hemen hemen azami güncelleme alan oyunlar içerisinde yer aldı. acilen bu alanda zirveye oynuyor. Oysa her yama bununla beraber oyunun daha tutarlı ışık halkası gelmesini sağlıyor.  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir