Cyberpunk 2077’de her şey el emeği göz nuru olacak

Haberler admin 237 Okundu
sponsorlu reklam

Cyberpunk 2077'de her şey el emeği göz nuru olacak

Cyberpunk 2077 ile birlikte oyuncuları heyecanlandıran ve sevenlerinin karşısına The Witcher serisinden daha sonra bir kere çıkacak olan CD Projekt INKAR ekibi, yeni oyunlarına epeyce güveniyor. Hemen ise oyun hakkında ortaya ilginç bir veri daha çıktı. Oyunda oldukça geniş bir dünyayı detaylandırarak oyunculara sunacak olan geliştirici ekip, procedurally generated olarak adlandırılan teknolojiden uzaktan duruyor. Yani oyunda herhangi bir şekilde, oyun motoronun tesadüfen bir araya getirdiği bir içerikle karşılaşmayacağız.

Cyberpunk 2077 ne süre çıkacak?

Oyun dünyasının No Man’s Sky‘la birlikte yakından tanıdığı bu teknoloji, bir takım oyunlarda güzel işleyebiliyor. Fakat tahminimizce ilgili teknolojinin Cyberpunk 2077‘ye pek pozitif uymayacağını düşünebiliriz. Oyunda bulunan tüm detayları tek tek tasarlayıp oyuna koyan geliştiriciler, bu yönüyle de oyuncuları heyecanlandırmış durumda.

Bu senenin en iyi rol yapma oyunlarından bir parça başına olacağını düşündüğümüz yapım, CD Projekt INKAR ekibinin en büyük oyunu olacak. The Witcher serisinden daha ayrıntılı bir dünya ortaya koyacaklarını açıklayan geliştiriciler, oyunun üzerinde uzun bir süredir çalışıyor. Oyunun 2019 yılının sonunda piyasaya çıkacağını ön görebilen oyuncuların sayısı da bir hayli fazla.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir