Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosu yayınlandı

Haberler admin 31 Okundu
sponsorlu reklam

Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosu yayınlandı

Bandai Namco geçtiğimiz dakikalarda The Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosunu yayınladı. Firma geçtiğimiz yıl serinin ikinci oyunu olan Little Hope çıktıktan hemen sonra duyurusunu yaptığı oyun için bir açıklama yapmış ve ilk oynanış videosunun 27 Mayıs’ta yayınlanacağını belirtmişti. Bu duyuruda belirtildiği gibi Türkiye saati ile 19:00’da oyunun bahsi geçen videosu da yayınlandı. 

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, 2021 yılında çıkacak

The Dark Pictures Anthology serisi için hatırlayacağınız gibi daha önce iki oyun çıkmış ve bu oyunlarda bilinen önemli oyuncular ile çalışılmıştı. Birçok tanıdık simaya yer verilen Man of Maden oyununda büyük bir gemide yer alıyor ve buradaki korkutucu olaylara tanıklık ediyorduk. Serinin 2. oyunu olan Little Hope’ta ise Labirent serisi dışında Narnia, Bandersnatch ve Ritüel filmlerinde de boy gösteren Will Pouter yer almıştı. Serinin 3.oyunu olan House of Ashes’da ise Ashley Tisdale yer alacak ve Rachel King karakterine hayat verecek.

Afganistan’da görev yapan Amerikan askerlerinin ülkenin güneyinde bulunan Hindu-Kush bölgesinde büyük bir kötülüğü uyandıracağı oyun 2021 yılında çıkacak. Yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.