Dead or Alive 6’nın Deluxe Demo çıkış tarihi belli oldu

Haberler admin 210 Okundu
sponsorlu reklam

Dead or Alive 6'nın Deluxe Demo çıkış tarihi belli oldu

Koei Tecmo bir vakit önce durdurma haberi gelen dövüş oyunu Dead or Alive 6 ile ilgili birkaç bildiri yaptı.  King of Fighters serisinin manâlı karakterlerinden, Shiranui’nin DLC karakteri olarak Dead or Alive dövüştü kadrosuna katılacağı duyuruldu. bunun dışında serinin takipçileri için güzel bir haber daha geldi. Oyunu çıkmadan önce test şansına sahip olacağız. Dead or ALive’ın Deluxe demosu, 22 Şubat‘ta yayında olacak.

Dead or Alive 6 ne vakit çıkacak?

Xbox One ve PS4‘e gelecek olan demo, oyunun hemen hemen tüm içeriğini içerecek. Dead or Alive 6’nın demosunda 24 oynanabilir dövüşçü yer alacak. Çevrimiçi, fazla oyunculu ve Lobiler, Eğitim modları, hikaye moduna giriş gibi modlar demoda oynanabilir olacak.. Koei Tecmo bir tweet atarak Dead or Alive 6’nın bedava demosunda Story modunun ilk birkaç görevinin de denenebileceğini açıkladı. Koei Tecmo’nun demo konusunda oldukça cömert davrandığını söyleyebiliriz.

Demo 25 Şubata dek denenebilecek. Bütün oyun olmas da demo içeriğinin doymuş batmış olduğunu söyleyebiliriz. Dead or Alive 6, 1 Mart’ta Xbox One, PS4 ve PC için yayınlanacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir