Dell ve Alienware, GIST 2019’da

Oyun admin 143 Okundu
sponsorlu reklam

Dell ve Alienware, GIST 2019'da

Dell ve Alienware oyun deneyimini daha rekabetçi, kişiselleştirilmiş ve erişilebilir ülkü getirmek ve büyüyen bilgisayar oyunları pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için inovasyonu ön plana çıkararak acemi ve profesyonel oyuncular için üstteki seviye ve ekonomik makineler sunmaya devam ediyor.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki kullanım izinleri

Dell, G Serisi ve Alienware oyun bilgisayarları ve aksesuarlarıyla ilk kez Game İstanbul Oyun Fuarı’nda yerini aldı.

Dünyanın en kuvvetli oyun bilgisayarlarını üreten Alienware ile ekonomik lakin zinde bir oyun bilgisayarı arayanların tercihi G serisi, Avrasya Davet ve Sanat Merkezi’nde Gaming İstanbul kapsamında A33 Hall A Standında tüketicilerle buluşurken, indirilmiş özel fiyatlarla da satışa sunuluyor.

2019020222430775685.jpg Dell ve Alienware İlk Kez GIST 2019'da!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de çabuk çoğalan oyun bilgisayarı piyasasında tüketicilerin beklentilerini yerine getirmek için çalıştıklarını dile getiren Dell EMC Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, “Milyar dolar seviyesine ulaşan Türkiye’deki oyun ekosistemini desteklemenin yanı sıra oyunculara profesyonel düzey teknolojilerden, ulaşılabilir bilgisayarların bulunduğu geniş bir oyun bilgisayarı portföyü sunuyoruz. Verdiğimiz takviye dahilinde Türkiye’de Riot Games Espor Sahnesi’nde düzenlenen profesyonel oyun turnuvalarında Alienware bilgisayar ve monitörler kullanılıyor. Ayrıca G serisi ve Alienware oyun bilgisayarlarımız farklı alanlara yönlendirilmiş kanallardan aracısız olarak oyuncularla buluşuyor,” dedi.

İLGİLİ HABER Justice League 2’de soru işaretleri Önceki HaberYeni Fast & Furious Fragmanı Geldi! Sonraki HaberWindows 10 Hatalarına “İnce Akort”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir