Destiny 2 cross-play betası yakında başlıyor

Haberler admin 44 Okundu
sponsorlu reklam

Destiny 2 cross-play betası yakında başlıyor

Geliştirici Bungie, Destiny 2 cross-play betası için net tarihi verdi. Bir blog gönderisinde geliştirici stüdyo testin “kısa, tatlı ve önemli bir an” olarak oyunun geliştirme sürecine hizmet edeceğini belirtti. Betaya PS, Xbox, PC ve Stadia platformlarından oyuncular katılabilecek ve çapraz oyun yardımıyla birlikte oynayabilecekler.

Destiny 2 cross-play beta 25 Mayıs’ta başlıyor

Bungie, Destiny 2 cross-play beta tarihini 25-27 Mayıs olarak paylaştı. Blog gönderilerinde de belirttikleri gibi kısa, tatlı ve oyunun geliştirme sürecinin geri kalanı için önemli bir test süreci olacak. “Vanguard Strikes” adında bir cross-play oynatma listesi bulunacak ve oyuncular bu modu diğer platformlardaki diğer oyuncularla birlikte deneyebilecek.

Bahsedilen oyun modunun üç kademesini de tamamlayan oyuncular, “Stars Crossed” adında bir amblem kazanacaklar. Bungie, beta sürümünün oyuncuların bir takım oluşturmasına ya da arkadaşlarına davet göndermesine izin vermeyeceğini söyledi. Stüdyo ayrıca mevcut hedeflerinin 24 Haziran’da başlaması beklenen 15. sezonda çapraz oyunun bütün kullanıcılar için yayınlanması olduğunu yineledi.

Destiny 2 cross-play betası yakında başlıyor

Destiny 2 yardımcı oyun direktörü Joe Blackburn, Şubat ayında yaptığı açıklamada “Bu sonbaharda yaygın bir lansmana hazırlanmak için Sezon 14’te bazı dahili sunumlar ve alfa testleri yapacağız” dedi. Bunun yanı sıra açıklamanın devamında “The Witch Queen” genişlemesinin de 2022’nin başlarına ertelendiğini bildirmişti.

“Crossplay sayesinde hangi platformda olduğu fark etmeksizin arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz. Endişelenmeyin, Crucible modunda PC oyuncularını konsol oyuncularıyla birlikte oynamaları için zorlamayacağız. PC oyuncuları onları davet etmedikçe, konsol ve PC oyuncularını eşleştirmeyeceğiz.”

Destiny 2 cross-play bu ayın başlarında kazara kullanıma sunulmuştu ancak birkaç gün sonra devre dışı bırakıldı.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir