Devil May Cry ve NieR’in yapımcılarından yeni oyun: Astral Chain

Haberler admin 207 Okundu
sponsorlu reklam

Devil May Cry ve NieR'in yapımcılarından yeni oyun: Astral Chain

Devil May Cry, Bayonetta ve Wonderful 101 gibi kuvvetli markalarla oyun dünyasının önde gelen geliştiricilerinden bir tanesi olan Hideki Kamiya, yeni oyununu duyurdu. Eski çalıştığı firmadan ayrıldıktan sonra Platinum Games çatısı aşağı kendi ekibini kuran Kamiya, bu sıralar Bayonetta 3 üzerinden çalışıyor. Fakat işyeri gürültüsüz sedasız bir şekilde yeni oyununu duyurmuş durumda. Astral Chain adında duyurulan yeni oyun, oynanış anlamında Kamiya’nın takipçilerine yabancı gelmeyecektir. Öteki bir yanlamasına geliştirici ekibe NieR’in yönetmeni Takahisa Taura’yı da dahil eden Hideki Kamiya, bakalı yeni oyununda bizlere ne gösterecek?

Devil May Cry’ın yapımcısı yeni oyununu duyurdu

Bayonetta 3‘ü, Nintendo’nun desteğiyle geliştiren Hideki Kamiya, yeni oyununu da muhtemelen Switch platformuna özel yapacak. Fakat oyunun tanıtımında Astral Chain‘in, Switch’e özel olduğu belirtilmiyor. Belki de Microsoft’un izlediği taktik gibi Platinum Games‘in oyunları da Switch için süreli özel olarak piyasaya çıkabilir.

Gelecek temasına sahip olan Astral Chain, hack n slash türüne yeni bir solgun getirebilir. Tasarımsal olarak oldukça hoş duran yapım, Devil May Cry fanlarını da heyecanlandıracaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir