Dirt 5 ve daha fazlası Xbox Game Pass’e geliyor

Oyun Hileleri admin 6 Okundu
sponsorlu reklam

Dirt 5 ve daha fazlası Xbox Game Pass'e geliyor

Xbox Game Pass PC, Konsol ve Bulut platformlarına bu ay birçok yeni oyun ekleniyor. Bunların aralarında Bandai Namco’nun Code Vein oyunu ve Obsidian’ın Pillars of Eternity 2 oyunları da bulunuyor. Game Pass’in kütüphanesi gün geçtikçe genişlemeye devam ederken bu sırada da bazı oyunlar artık sistemin kütüphanesinde bulunmayacak.

Xbox Game Pass Şubat ayında Dirt 5, Elite Dangerous gibi kayda değer oyunlara ev sahipliği yapacak

Ülkemizde oyuncuların gözdesi haline gelen Game Pass sistemi gün geçtikçe kapsamını da genişletiyor. Microsoft’un son satın alımlarıyla birlikte beklentileri de yükseltmiş olan sistem mobil cihazlara kadar bulut tabanlı bir oyun deneyimi taahhüt ediyor. Öyle fakat 18 Şubat tarihinden itibaren Game Pass Ultimate üyeleri, Android cihazları yoluyla yedi yeni bulut özellikli oyuna erişme şansı yakalıyor. Oyunlar şöyle:

Bridge Constructor PortalMorkreddNeoverseNowhere ProphetSpiritfarerThe Little AcreYooka-Laylee and the Impossible Lair

Dirt 5 ve daha fazlası Xbox Game Pass'e geliyor

Tabi bu oyunların yanı sıra 24 Şubat’ta Dirt 4, ardından da 28 Şubat’ta Momodora: Reverie, Under the Moonlight, Mother Russia Bleeds, Oxenfree, The Jackbox Party Pack 4 ve Vambrace: Cold Soul Xbox Game Pass kütüphanesinden kaldırılacak. Hem tüm konsol, PC ve bulut destekli platformlara gelecek oyunların listesini de paylaştılar. Sisteme eklenecek oyunlar bu ay için oldukça yeterli görünüyor.

18 Şubat – Code Vein (PC): Arkadaşlarınızla çok da uzak olmayan gelecekte dünyayı çökerten esrarengiz bir yıkımın köklerine inerek, cehennemin sonuna dürüst bir yolculuğa çıkın.18 Şubat – Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition (Bulut ve Konsol): Obsidian Entertainment’ın ustalarından ödüllü bir RPG. Detaylı kişilik özelleştirme ve bütün buluş özgürlüğüyle leziz bir deneyim.18 Şubat – Wreckfest (Bulut ve konsol): FlatOut 1 & 2 oyunlarını geliştiren Bugbear’ın hudut tanımayan, kuralsız yarış oyunu.23 Şubat – Killer Queen Black (Bulut ve konsol): Tam Olarak bir arı gibi çalıştığınız, stratejik bir platform oyunu. Sekiz kişiye dek yoğun bir fazla oyunculu aksiyon/taktik platform oyunu da diyebiliriz.25 Şubat – Dirt 5 (Bulut, konsol ve PC): Yarış oyunlarının ustasından gelen güzide bir yapım.25 Şubat – Elite Dangerous (Konsol): Acımasız bir galakside kendi yıldız geminizin kontrolünü elinize alın.25 Şubat – Superhot: Mind Control Delete (PC): Zamanı bükerek düşmanlarınızla kendi taktiklerinizi geliştirerek savaşmanın verdiği müsamaha, paha biçilemez.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir