Dirt Rally 2.0 kırıldı! Daha çıkmadan korsana yenik düştü

Haberler admin 209 Okundu
sponsorlu reklam

Dirt Rally 2.0 kırıldı! Daha çıkmadan korsana yenik düştü

Dirt Rally 2.0 torrent sitelerine düştü. Dirt Rally 2.0, daha çıkmadan korsana yenik düştü. Codemasters’ın geliştirdiği Rally oyunu Dirt Rally 2.0, 26 Şubat 2019‘da yayınlanacaktı. Fakat Codemasters için işler o kadar de yolunda gitmedi. Dirt Rally 2.0 adeta jet hızıyla kırıldı. 

Dirt Rally 2.0 torrent sitelerine düştü 

simülasyon yarış oyunu severlerin merakla beklediği oyun Dirt Rally 2.0 korsana yenik düştü. Daha çıkmadan kırılan oyunun satışları bu durumdan etkilenecektir. Dirt Rally 2.0,  PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Şubatta yayınlanacak. 

Dirt Rally 2.0 şu özellikleri ile dikkat çekiyor.

* ÜRETİLEN EN ZINDE 50’DEN ARTI ARAZİ ARACI – Tarihi ve modern ralli arabaları, VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X ve Citroen C3 R5 gibi ikonik bir kadroya sahip ortamlara göz beygir. Keza Chevrolet Camaro GT4.R’ün engebeli gücüyle oyna.
* 6 HAKIKI HAYAT RALLİ KONUMU – Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’nin nefes kesici ortamlarına doğru direksiyona geç.
* YARIŞINI HİSSET – Geliştirilmiş yol tutuşu, zeminler, kusur payı ve ortamlar, bugüne kadarki en özgün ve odaklanmış arazi yarışı deneyimini sunuyor.
* FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP’in DEVLETE AIT OYUNU – Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivieres, Hell, Holjes ve Silverstone konumlarında öbür serilerde yarış.
* KENDİ TAKIMINI GELİŞTİR – BAZI kur, işe personel al ve seçtiğin araç garajını genişlet.
* DÜZENLEME – Aracını sürüş tarzına ve çevresel özelliklere uyacak şekilde düzenle. Her arabanın düzenini yapılandırarak eskime ve aşınmayı azalt ve araçlarının ne nesil bir mücadeleye hazırlanmış olduğundan kesin almak için parçalarını yükselt.
* REKABETÇİ OL – Dünya çapında liderlik tabloları ve etkinliklerle Günlük, Haftalık ve Aylık Mücadelelerde tüm DiRT Topluluğuyla yarış.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir