Diş hekimliğinde devrim!

Haberler admin 145 Okundu
sponsorlu reklam

Diş hekimliğinde devrim!

Ortodonti dünyasında köklü değişiklik yaratma gerçek dışı kuran iki öğrenci tarafından, 1997 yılında, Silikon Vadisi’nde kurulan Align Technology şirketi; geliştirdiği Invisalign ve iTero teknolojileriyle ağız taramalarının dijital ekipmanlarla yapılmasına, diş kalıplarının ve hasta verilerinin bulutta saklanmasına ve 3D baskı teknolojisiyle her hastaya özel şeffaf diş plaklarının üretimine ihtimal sağlıyor. Bugün itibariyle Ar-Ge alanında 21 yılı aşkın deneyime, 800’ü aşkın aktif patente ve dünyanın en büyük 3D zorlama operasyonuna sahip olan şirket, dünya genelinde 100’ü aşkın ülkede 6 milyon kişinin yargı ettiği gülüşü yakalamasına destek oldu. Şirket göre geliştirilen dijital ağız tarama ve çare teknolojileri baştan sona, ortodontik tedavilerde kullanılan manuel kalıplar ve diş telleri yakın bir gelecekte tarihe karışabilecek.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır? 2018122817545245285.jpg Bu cihaz diş hekimliğinde devrim yaratıyor

Invisalign sisteminin vazgeçilmez bir tamamlayıcısı olan ve gelişmiş görüntüleme teknolojisi, optik ve lazer tarama tekniklerini kullanarak tam ağız içi taramaları 60 saniye kadar kısa bir sürede tamamlayan iTero ağız içi tarayıcısı en dürüst sonuçları renkli olarak sunuyor. Elde edilen dijital veriler tehlikesiz bir şekilde bulutta saklanabiliyor ve bu nedenle Align Technology, geleneksel ortodontik ve restoratif diş hekimliği uygulanmalarını bir adım daha ileriye taşıyor.  

iTero Element ağız içi tarayıcısı, şimdi de güncellenmiş iTero 1.7 yazılımıyla kullanıma hazırlanmış. Son güncelleme önümüzdeki haftalarda kullanıcıların iTero Element veya iTero Element 2 tarayıcılarına otomatik olarak yüklenecek. iTero Element Flex kullanıcıları ise yeni sürümü 2019 Ocak ortası itibariyle kullanılabilecek. 1.7 versiyonuyla sunulan yeni özellikler ve geliştirmelerden bazıları şöyle:

Türkçe arayüz:

iTero bundan böyle kullanıcılarına Türkçe arayüz seçeneği de sunuyor. iTero’yu Türkçe kullanmak için, “Ayarlar” menüsünden, “Dil Ayarları” sekmesine girip varsayılan dili Türkçe olarak seçmek tatmin edici.  

Daha kaliteli tarama görüntüsü:

Güncellenmiş 1.7 yazılımı diş hekimleri ve ortodontistler için daha yüksek tarama kalitesi ve daha gelişmiş hasta verisi koruma özellikleri sunuyor:

Restoratif modelde daha gelişmiş görünüm kalitesi ve çözünürlük “Tarama modunda” yüksek çözünürlüklü taramaları aracısız olarak görüntüleme seçeneği Preparasyon bölgesinde gelişmiş tarama işlemi Hasta bilgilerine karşın daha etkili bir koruma sağlamak için, sistemin belirlenenden daha uzun vakit inaktif kalması halinde otomatik olarak devreye giren oturum kapatma özelliği.  

iTero Element hakkında daha fazla data için: http://www.itero.com/tr-tr/

Önceki HaberMarvel Patronu, Büyük Satın Almadan Memnun! Sonraki Haber2019’da Çıkacak, İzlenmesi Gereken 10 Telefon!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir