Dizisi İnternette Yüz Binlerce Kez İzlenen Börü, Bugün Vizyona Girdi

Haberler admin 265 Okundu
sponsorlu reklam

Dizisi İnternette Yüz Binlerce Kez İzlenen Börü, Bugün Vizyona Girdi

Dağ serisinin de yapımcısı olan Alper Çağlar’ın kaleminden meydana çıkan ve galası yapılan internet dizisi Börü, bugün itibarı ile vizyona girdi.

Vadi İstanbul AVM’de düzenlenen gala, büyük ilgi çekti. Galada basın mensuplarıyla yaptığı röportajda konuşan Serkan Çayoğlu, epeyce zorlu şartlarda çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: ,

“Sahneler hep gecede olduğu için akşam 18.00’de başlayıp sabaha değin çekim yapıyorduk. Düzenimiz tersine döndü. Fakat sorumluluğumuzun farkındaydık, gerçekten o karanlık geceyi elimizden geldiğince filme yansıtmaya çalıştık.”

Son dönemde adını sıkça Cem Yılmaz filmlerinde gördüğümüz Başarı Algöz de filmde davetli oyuncu olarak rol aldı. Algöz, filmle ilgili şunları söyledi:

“Ekibe sonra dahil olduğumda baktım ama Serkan, Dikte ve öteki tüm arkadaşlar teçhizatlarını kuşanıp kostümlerini giydikleri anda, yıllarca bu mesleği yapıyorlarmış gibi profesyonel geldi gözüme. Fiilen çok büyük emek vermişler, aylarca silah nasıl tutulur, silahla nasıl koşulur, mühimmat çantasıyla nasıl hareket edilir, duvara tırmanmalar, yere atlamalar, aklınıza gelecek her türlü aksiyonu çalışmışlar halletmişler. Arkadaşlarım benden fazla daha büyük emek gösterdi.”

Film, 28 Aralık 2018 tarihinde (yani bugün) vizyondaki yerini almış durumda. Dilerseniz filmin son kısa fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.aa.com.tr/tr/kultur-sanat/boru-filminin-galasi-yapildi/1350454

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir