Dünyaca ünlü oyuncu LeBron James şimdi de Fortnite evrenine giriyor

Haberler admin 15 Okundu
sponsorlu reklam

Dünyaca ünlü oyuncu LeBron James şimdi de Fortnite evrenine giriyor

İki görünüm bunlarla ilişkili aksesuarları da paketinde içerecek. Her ikisi de oyuncunun yakında çıkacak olan ayakkabısı nike LeBron 19’u kullanacak. 14 Temmuz’da, film vizyona girmeden iki gün önce Epic, iki farklı King James kostümü satmaya başlayacak.

İlki, yıldızın maç öncesi tarzından ilham alacak. İkinci kıyafet ise, maç sırasındaki halinden ilham alıyor. Her iki kostüm de LeBron tarafından imzalanmış Nike modelleri olacak.

Dünyaca ünlü oyuncu LeBron James şimdi de Fortnite evrenine giriyor. James, Fortnite’a giren ilk yıldız değil. Epic, daha önce Travis Scott ve Tyler “Ninja” Blevins’i de platformuna dahil etmişti.

Epic’in sık sık diğer markalarla çapraz etkinlikler düzenlediği göz önüne alındığında, James’in gelişi şaşırtıcı bir yenilik değil. Şirket en yeni ürünleri olan satışa sunacağı Lebron James kostümlerini de Fortnite üzerinden pazarlamayı düşünüyor.

Fortnite platformuna yakında The Rock’ın da geleceği iddia ediliyor. Görünüşe göre ünlülerin oyuna dahil edilişi şirket için yararlı olmuş.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir