E3’e Konami şoku

Haberler admin 46 Okundu
sponsorlu reklam

E3'e Konami şoku

Geçmiş yıllardan bugüne kadar süren ve milyonlarca oyuncuya her sene büyük coşku yaşatan E3 oyun fuarı, bu sene de haziran ayında kapılarını açacak. Muhakkak bu sene COVID-19 pandemisi nedeniyle online düzenlenecek olan etkinlik, 12 Haziran 2021 ile 15 Haziran 2021 tarihleri aralarında internet üzerinden takip edilebilecek.

Fuarın başlamasına eksik bir zaman kala hangi oyun şirketlerinin fuarda irtifa göstereceği, kimlerin yer almayacağı yavaşça netlik kazanıyor. E3 2021‘e katılıp katılmayacağı en çok merak edilen oyun şirketlerinin başında ise Konami geliyor. Kısa bir süre önce Steam üzerinde erken erişime açılacak Getsufumaden: Undying Moon adlı oyununu duyuran Konami’nin manâlı projeler üstünde çalıştığı biliniyor. bu nedenle oyuncular tarafından şirketin E3 2021’de yapacağı tanıtımlar heyecanla beklenirken, Konami, E3 2021 kararını duyurdu.

Can Sıkıcı haber: Silent Hill ve Metal Gear Solid gibi ünlü oyun serilerinin arkasındaki Konami, bu sene E3 2021’e katılmayacağını açıkladı.

Konami, resmi twitter hesabından “Zamanlama nedeniyle bu sene E3’te sunum yapmaya hazırlanmış olamayacağız” derken, bu haberle milyonlarca sevenini de üzüntüye boğmuş oldu. Oysa mesajın devamı umut verici nitelikte.

Konami mesajın devamında, bir dizi önemli projede içeriye doğru egzersiz içinde olduklarını ve bu konuda sevenlerine güvence tahsis etmek istediklerini dile getirirken, önümüzdeki aylarda hoş haberler vereceklerini de mesaja ek etmiş.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir