EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor

Haberler admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor

Electronic Arts’ın bu yıl PGA Tour ile imzaladığı yeni ve uzun vadeli uzlaşma ile EA Sports, serinin yeni cins oyunu ile golfe yepyeni boyutlar kazandıracak. Yaradılış ile imzalanan yeni uzlaşma “uzun vadeli” ve oyun, Electronic Arts’ın şirket içi kullandığı Frostbite motoru ile geliştirilecek.

Bkz: PGA TOUR 2K21 sistem gereksinimleri

Yeni cins golf video oyunu serisi PGA Tour; 1998 yılında Electronic Arts kadar satın alınan, kısa süre önce Madden ve NBA Live serileri üzerinde çalışan, bununla beraber Electronic Arts’ın son cins spor oyunlarının baş stüdyosu olan Tiburon tarafından geliştiriliyor.

Electronic Arts’ın Genel Müdür Yardımcısı Sırça Weber: “Tutkulu golf hayranlarından oluşan ekibimiz, Pebble Beach gibi dünyanın en iyi sahalarını özenle tekrar yaratıyor ve hayranlara en ikonik golf sahalarından bazılarında rekabet etme ve FedExCup’ı kazanma fırsatı belirlemek için sabırsızlanıyoruz.”

Electronic Arts, EA Sports PGA Tour ile golfe dönüyor

Ea, yeni bir PGA Tour oyunu geliştiriyor

Golf hayranları sanal kariyerlerini geliştirebilecek; The Players Championship ve FedExCup dahil PGA Tour’un manzaralarını, seslerini heyecanlarını ve daha unutulmaz böylece fazla şeyi deneyimleyebilecekler. Geliştirilmekte olan oyun ayrıca, taraftarların profesyonel golfün en büyük isimlerinden biri olarak (ve isterlerse onlara aleyhinde oynama seçeneğine sahip olarak) oynayabilecek. Serinin yeni oyunu dünyanın en ünlü sahalarının çoğunu da içerecek. Yeni oyunun; yeni cins donanımlarla, yeni bir golf deneyimi sunacağı kesin.

Electronic Arts oyuncular için önümüzdeki haftalarda daha pozitif bilginin görüneceğini, ama “önümüzdeki aylarda” bir çıkış tarihini beklenebileceğini söyledi.

Bkz: PGA Tour 2K21 inceleme

Dünya çapında on milyonlarca oyuncuyu ağırlayan ve şirketin “adını” yapmasına asistan olan spor serilerinden birinin devam ettirilmesi epeyce sevindirici. FIFA, Madden NFL, NHL ve UFC oyunlarının hepsi büyük oyuncu kitlelerine hitap eden, oyuncu etkileşimi yüksek olan oyunlar ve pek çoğu rekorlar elde ederek ilerliyor. Electronic Arts, spor sevgisini büyütme misyonunu istikrarlı bir şekilde ilerletmeyi sürdürüyor. İnteraktif ziyafet aracılığıyla sporla etkileşim kurması için yeni ve heyecan verici yollar yaratma konusundaki kararlılığının takdir edilmesi gerekiyor.

Electronic Arts’ın devlete ait duyurusuna bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Battlefield VI için yeni iddialar ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir