Efsane geri döndü! Johnny Cage, Mortal Kombat 11’e geliyor

Haberler admin 150 Okundu
sponsorlu reklam

Efsane geri döndü! Johnny Cage, Mortal Kombat 11'e geliyor

Bu senenin en sağlam dövüş oyunlarından bir parça başına olarak gösterilen Mortal Kombat 11, 23 Nisan 2019 tarihinde Switch, Xbox One, PS4 ve PC platformları için çıkacak. Bütün oyunları hedefleyen oyun, büyük bir kitle göre heyecanla bekleniyor. Eski Mortal Kombat karakterlerini yeni oyuna ekleyen geliştiriciler, her hafta yeni bir kişilik duyuruyor. Geçtiğimiz hafta Jade karakterini duyuran geliştiriciler, bu kez Johnny Cage karakterini duyurdu.

Mortal Kombat 11 için Johnny Cage duyuruldu

Mortal Kombat serisinin Hollywood yıldızı olan kişilik, tekrar epeyce havalı. Onuncu oyuna nazaran daha geniş kombo seçeneklerine sahip olan Johnny Cage, X – ray animasyonu ve Fatality animasyonuyla oldukça sevildi. Kendine en yerinde animasyonu bulan karakter, şayet de oyundaki en iyi Fatality’e sahip olabilir. Yeni oyunda yaratıcılığın sınırlarını zorlayan geliştirici ekibi kutlamak gerekiyor.

Dead or Alive 6’nın en büyük rakibi olan Mortal Kombat 11, bakalım satışlarda nasıl bir galibiyet elde edecek? Daima beraber göreceğiz. Bu jenerasyonda seriyi yukarılara taşıyan Ed Boon, yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir