En çok kazandıran kripto paralar yatırımcısını güldürdü

Haberler admin 38 Okundu
sponsorlu reklam

En çok kazandıran kripto paralar yatırımcısını güldürdü

Kripto para piyasası bugünlerde yine hareketli. Toplam piyasa değeri 1,6 trilyon dolar civarında olan piyasada nefesler tutuldu. Bu hafta yatırımcısına en fazla kazandıran ilk kripto para TFUEL oldu. Yatırımcısına yaklaşık olarak yüzde 53,91 oranda kazanç sağladı.

Muhtemelen defalarca ismini duydunuz SOL isimli kripto para birimi ise yine en fazla kazandıranlar içerisinde yer alıyor. Haftalık olarak değişimine bakıldığında yüzde 46,69 seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. Yani 1000 TL bile yatırmış olan bir kullanıcı parasını 1460 TL’ye çıkarmıştı.

Bazı kripto paralar yatırımcısını üzerken kimileri sevindirmeyi başarıyor. Her ne kadar yatırımcılar daha çok belirli kripto paralara yatırım yapsa bile bazı bilinmeyen dijital varlıklar çok daha fazla kazanç elde ettirebiliyor.

Mesela CRV bunun en güzel örneklerinden bir tanesi. Bu kripto para birimi bu hafta yatırımcısına yüzde 44,64 oranında kazanç sağladı. Böylece çok daha tanınmış olan SOL coin ile neredeyse aynı seviyeye geldi. KSM coin bu hafta yatırımcısına yüzde 36,41 kazandırdı. 24 saatlik hacmine bakıldığında oldukça iyi bir noktada bulunduğunu söyleyebiliriz.

THETA coin kullanıcısına bu hafta yüzde 35,59 oranında kazanç sağladı. FIL, OKB, DOGE ise yine en fazla kazandıranlar içerisinde yer alıyor. Bu hafta çok kazandıranlar listesinde daha az kripto para var. Mega boğa rallisi beklentileri devam etse bile yine de bunun zaman alacağı söylenebilir. Son olarak burada bahsedilenlerin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını belirtelim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir