En iyi Android tarayıcıları

Donanım admin 217 Okundu
sponsorlu reklam

En iyi Android tarayıcıları

Android’li telefonunuzla gelen web tarayıcısı, yer işaretlerini eşitleme gibi işlevleriyle size yetiyor olabilir. Fakat Android’de ayrı alanlara odaklanan çoğu web tarayıcısı var. Bu yazımızda hafif web tarayıcılarına odaklandık. Bunlardan bazıları, gizliliğe tartma vererek tarayıcıyı kapattığınızda bütün izleri temizliyor.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

İşte web deneyiminizi değiştirebilecek 5 Android web tarayıcısı.

1. Firefox Focus

Firefox’un Android’deki tam sürümü bir web tarayıcısı, fakat daha yeni bir tarayıcı olan Firefox Focus bizim favorimiz. Firefox Focus’u kapattığınızda bütün tarayıcı geçmişiniz siliniyor. Bunu tarayıcıyı kapatmadan, sağ alttaki çöp kutusu simgesine dokunarak da yapabiliyorsunuz.

İndirin: Firefox Focus

2. Opera Touch

Opera Touch, tek elle kullanmaya odaklanan bir web tarayıcısı. Tuhaf bir arayüze sahip olan Opera Touch, sık sık kullandığınız tarayıcı işlevlerine tek dokunmayla ulaşmanızı sağlıyor. Bağlı PC’lerle temas paylaşmak da Opera Touch ile fazla kolay.

İndirin: Opera Touch

3. Microsoft Edge

Windows 10’da varsayılan tarayıcınız olarak Microsoft Edge’i kullanmıyor olabilirsiniz, oysa tarayıcının mobil sürümü hiç de kötü yok. Mobil Edge, öbür bazı göre geliştiriliyor ve bu yüzden öbür işlevlere sahip. Mesela Edge, haber konusunda fena ün yapmış siteleri ziyaret ettiğinizde sizi uyarabiliyor. Microsoft hesabınıza oturum açarak yer işaretlerinizi eşitleyebiliyorsunuz, bağlı masaüstünde Windows 10 kullanıyorsanız.

İndirin: Microsoft Edge

4. Puffin

En hızlı mobil tarayıcılardan biri sayılan Puffin, gizliliğinizi korumaya karşın özelliklere ve bir reklam engelleyicisine de sahip.

İndirin: Puffin

5. Flynx

Flynx, garip bir web tarayıcısı çünkü bütün ekranınızı kaplamak yerine kullandığınız uygulamanın üstünde yüzer bir pencere olarak görünüyor. sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamalarını sıkça kullanıyorsanız, Flynx’i sevebilirsiniz.

İndirin: Flynx

Önceki HaberGalaxy S10 Plus, Daha İnce Olabilir Sonraki HaberAvengers serisinin dördüncü halkasından yeni video

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir