En Ucuz Benzinin Satıldığı İstasyona Yönlendiren Mobil Uygulama: BenzinLitre

Mobil Uygulamalar admin 180 Okundu
sponsorlu reklam

En Ucuz Benzinin Satıldığı İstasyona Yönlendiren Mobil Uygulama: BenzinLitre

Yüksek mazot fiyatlarından dolayı bastığınız frenle bile tasarruf etmeye çalışıyorsanız, imdadınıza yetişecek yeni bir yerli mobil başvuru var. Bir süredir yurt dışarıya da aynı örnekleri görülen BenzinLitre uygulaması, en ucuz benzini satan istasyonlara ulaşmanızı sağlıyor. Tatbik içerisinde seyahate ilişkin öyle fazla hizmet de var. Gelin nasıl çalıştığına birlikte bakalım.

Kişisel araçlarla yolculuk gerçekleştirmek epeyce masraflı bir hal almaya başladı. Yakıt tasarrufu sürücüler için bundan böyle fazlasıyla yük talep ediyor. Keza yolculuk sırasında yakıt dışındaki ihtiyaçların da karşılandığı istasyon hizmetleri büyük tartı taşıyor. Lastik tamiri, market alışverişi, mola servisleri, mescitler gibi o kadar fazla başlığı bu hizmetler altında sıralayabiliriz.  

Seyahat esnasında bir istasyonun nasıl hizmet verdiğini bilmek kuvvet. Yakıt fiyatlarından tutun, az daha tüm detayların kullanıcıya sunulduğu yeni bir mobil başvuru formu var. BenzinLitre, kullanıcıların ilk gördükleri istasyona değil, en dürüst istasyona gitmelerini hedefleyen bir uygulama. Yakıt, LPG ve dizel fiyatları üzerinden, size yakınlık derecesine bakarak çevrenizdeki istasyonlar otomatik olarak sıralanıyor. 

BenzinLitre uygulamasını açar açmaz, kullandığının yakacak tipini seçmeniz gerekiyor: 

Gerisinde uygulamanın konum erişimine aşağıdaki butona dokunarak izin veriyoruz. Bu aşamadan daha sonra, bulunduğumuz konuma en yakın olan benzin istasyonları karşımıza çıkıyor. Mesafelere kadar sıralanan istasyonların aynı zamanda fiyat detaylarını göstermesi epeyce başarılı. Seçtiğiniz istasyona doğru en kolay rotayı belirleyip, hedefinize ulaşabiliyorsunuz.  

BenzinLitre uygulaması, fiyat listesini diğer kullanıcılardan aldığı bilgilere kadar listeliyor. başkaca, “onaylı istasyon” kategorisi aşağı yeni bir hizmet anlayışı da başlayacak. İstasyon sahipleri, tasdikli sayfalarından kullanıcılara hitap edebilecekler. Eğer herhangi bir kullanıcı, hatalı data ile öteki kullanıcıları yanıltmaya çalışırsa, kullandığı cihaz üzerinden engelleniyor.  

Kullanım yapımcılarının açıklamalarına tarafından BenzinLitre, depo başına 50 TL’ye değin tasarruf yapma imkanı sunuyor. Başvuru içerisinde sunulan puan usulüne yan sıralamaya sahip özellik sayesinde, kullanıcılar jurnal 50 TL’lik akaryakıt kazanma şansı da elde edebiliyorlar.  

Aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz:

BenzinLitreİNDİR BenzinLitreİNDİR

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir