Epic Games Store’da 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Haberler admin 186 Okundu
sponsorlu reklam

Epic Games Store’da 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Steam’in en büyük rakibi Epic Games, indirimlerine devam ediyor. Team Meat tarafından geliştirilen platform oyunu Super Meat Zirve, kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.

Platform oyunlarında ustalığınızı konuşturabileceğiniz Super Meat Boy, sevgilisini bir kavanozun içinde yaşayan Dr.Fetüs’ün elinden kurtarmaya çalışan Meat Doruk’un hikayesini anlatıyor. Oyun içi müzikleriyle size bambaşka bir tecrübe yaşatacak Super Meat Doruk, birçok oyun eleştirmeninden de bütün not almış. 350 bambaşka birim taşıyan maceraya siz de ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Akıllıca planlanmış bölümleriyle sizi içine çekecek oyunda Meat Yükseklik, bütün bölümleri tamamlayıp kız arkadaşını kaçıran Dr.Fetüs’ü daha aşağı etmeye çalışıyor. Bir platfom oyunu için zorluk sınırlarını aşan bu oyun, 19 adet sıradan bölüm ve bir birim sonu canavarı bölümünden oluşan toplamda 20 bölümlük parçalara ayrılmış. Her 20’lik parçada 20 adet ‘bandage’ adı bahşedilen nesne bulunuyor ve bu nesneler oyunda öbür özelliklere sahip karakterleri açmaya yarıyor.

Super Meat Irtifa’da bilhassa birim sonu canavarları ile karşılaştığınız bölümlerde, tek denemede görevi tamamlamak neredeyse imkansız. Tek karakter bir oyun olmasına rağmen, oyunun yaratıcıları kadar eklenmiş liderler tablosu özelliği ile bölümleri kısa sürelerde bitirip dünya çapında oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Basit oynayışıyla, hikayesiyle, öbür bölümleriyle beklentileri bütün olarak tedarik eden Super Meat Zirve’u siz de buraya tıklayarak ücretsiz oynayabilirsiniz. 

Kaynak : https://www.epicgames.com/store/tr/product/super-meat-tepe/home

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir