Eski fotoğraflarınızın kalitesini artıran fotoğraf uygulaması Dene

Android Uygulama admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

Eski fotoğraflarınızın kalitesini artıran fotoğraf uygulaması Dene

Sosyal medyanın yeni gözde resim uygulaması Remini, eski fotoğraflarınızın kalitesini artırarak dijitale aktarmanızı sağlıyor.

Sosyal medyada birkaç gündür öne çıkan fotoğraf uygulaması Remini, eski albümlerindeki fotoğrafları daha nitelikli hale getirmek isteyenlere hitap ediyor. Tatbik keza nostaljinin kapılarını aralıyor ayrıca de tozlu resim albümlerini raflardan indiriyor. Yapay akıl destekli uygulama hayli kolay dinamikler üzerine çalışıyor. Uygulamayı kurduktan sonra iyileştirmek istediğiniz düşük nitelikli eski fotoğrafınızı sisteme yüklüyorsunuz ve geri kalanını uygulamanın yapay zekası hallediyor. Bu Nedenle düşük kaliteli fotoğraflar yalnızca dijitale aktarılmış olmakla kalmıyor, anılarınız da berraklaşıyor.

Fotoğraf uygulaması Remini, iOS ve Android desteği sunuyor

Şüphesiz illa zorlama fotoğraflarınızı düzenlemek zorunda değilsiniz. Mobil fotoğrafçılığın bu denli gelişmediği dönemde sahip olduğunuz telefonlarla çekilmiş çok düşük kaliteli, bol grenli fotoğrafları da uygulamayla düzenleyebilirsiniz. Kullanım bulanık fotoğrafları zeka emin bir noktaya değin netleştirebiliyor.

Remini bununla birlikte eski, düşük nitelikli videolar için de kullanılabiliyor. Uygulamayı ücretsiz şekilde indirip deneyebiliyorsunuz. Bunun için size bir konuk hesabı açılıyor. Oysa deneyimden bütün muamele etmek için abonelik sistemi sunuluyor. bununla beraber tatbik içi satışların da olduğunu belirtelim. Resim uygulaması Remini hem iOS hem de Android cihazlarla kullanılabiliyor. Haberin en aşağı bulunan başvuru kutucuğundan kendi cihazınız için yerinde versiyona ulaşarak uygulamayı indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Kullanıcıların hoşuna gidecek yeni Twitter özelliği yayında

Remini - photo enhancer

Remini – photo enhancer

Fiyat Bedava Boyut 110,5 MB Yükle App Store Fiyat Ücretsiz Boyut 67 MB Yükle Google Play Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir