Essential, Yeni Akıllı Telefonlar Üretmek İçin PH-1’in Üretimini Durdurdu

Haberler admin 123 Okundu
sponsorlu reklam

Essential, Yeni Akıllı Telefonlar Üretmek İçin PH-1'in Üretimini Durdurdu

Android kurucularından Andy Rubin’in, Mart 2017’de hayata geçirdiği girişimi Essential, PH-1 olarak bilinen bir telefon üretmişti. PH-1’ın yerini alacak yeni bir telefonun haberi resmileşti.

PH-1, ilk çıktığı dönem için gönder nokta bir telefon olmasına rağmen yüksek satış rakamları yakalayamayan, büyük indirimler baştan sona satmak başarısı yakalayabilen bir telefondu. Son dönemde Essential’ın el değiştirdiği ve PH-1’ın yerini alacak telefonlar gelmeyeceği konuşuluyordu.

Şirketten gelen yorumlama ise durumun böyle olmadığını gösterdi. Firmadan gelen açıklamalara göre yeni telefonları üstünde çalışıyorlar. Essential.com üzerinden yapılan satışlarda Essential stoklarının tükendiğini gösteren işyeri, yeni mobil ürünleri üstünde fazla çalıştıklarını açıkladı. Ayrıca var olan topluluklarına da yazılım güncellemelerini çabuk sunacaklarını ve yeni aksesuarlar üreteceklerini de ifade ettiler.

Birkaç ay önce, şirketi satın bölge şahısların yapay zekaya tartı verecekleri konuşuluyordu.Durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Umalım da PH-1’ın varisleri daha iyi kameralara sahip olsun.

Kaynak : https://www.neowin.net/news/essential-says-its-hard-at-work-on-our-next-mobile-product–birli-it-discontinues-ph-1

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir