Ethereum rekor tazeledi

Haberler admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

Ethereum rekor tazeledi

Kripto para piyasasını takip edenlerin de bildiği üzere 1 Nisan’da ETH madencileri Etherminer havuzu üzerinden yüzde 51 saldırısı gerçekleştireceklerdi. Bu baskı Mart ayı içerisinde ETH fiyatını baskıladı ve artışı engelledi. 1 Nisan’da herhangi bir atak gerçekleşmeyince rekor geldi.

1 Nisan’ın geride kalması ardından ETH önce 2000 doları, arkasından da 2100 doları aşarak rekora imza attı. Bu yazı hazırlandığı sırada ETH 2150 doları seviyelerindeydi. ETH’nin Nisan ayı içerisinde yeni rekorlara imza atabileceği tahmin ediliyor.

Şüphesiz kripto para piyasasındaki dengeler fazla artı belli olmuyor. Dolayısıyla mevcut şartlarda ETH’nin yeni rekorlara imza atıp atamayacağı fazla da kesin yok.

Bilindiği üzere Temmuz ayında ETH için yeni bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme ardından madenci gelirlerinde bazı düzenlemeler gerçekleşecek. Bu düzenlemeler sonrasında gelirlerin düşmesi de muhtemel görünüyor.

Muhakkak daha Temmuz ayına hayli uzun bir süre var. Dolayısıyla şimdiden tahminde bulunmak fazla da içten olmayacaktır. sonuç olarak bekleyip görmek gerekiyor.

bu vesileyle dip anekdot olarak hatırlatalım. Ethereum’a gelecek olan güncellemenin ilk ayağının Nisan ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Nisan ayında yayınlanacak hard fork ile ETH ağındaki işlem ücretlerinde de önemli düşüşler laf konusu olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir