Ethereum ve Bitcoin ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor

Haberler admin 21 Okundu
sponsorlu reklam

Ethereum ve Bitcoin ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor

Yazımızın anında başında belirtelim. Bu içerikteki hiç birşey yatırım tavsiyesi değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı şekillendirirken yazılarımızı baz almamanızı rica ediyoruz.

Acilen gelelim haberimize. Son dönemde kripto para piyasasında amaçsız bir yükseliş var. Yararsız diyoruz çünkü kripto paralara olan yakınlığıyla aşina Elon Musk bile BTC ve ETH’nin hemen haddindan pozitif yükseldiğini açıklama etti.

Peki analistlerin bu konudaki düşünceleri neler? Sahiden çok öbür görüşlere sahip o kadar çok bahis olduğunu söylemek muhtemel. Ama bu iddiaların ne kadarının gerçeğe dönüşeceğini zamanla göreceğiz.

Hemen gelelim iddialara. Kripto paralara yakınlığıyla bilinen bir analist sosyal ağ hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda ETH ve BTC’nin düşüşe geçebileceğini söyledi. Bundan Başka pek böyle bir düşüşten bahsetmiyoruz.

Hatırlanacağı üzere ETH, 2018 yılında müthiş bir düşüş yaşamıştı. 1400 dolarla zirveyi görebilen ETH, aniden 100 doların da altına düşmüştü.

Yakın vadede böyle bir düşüş yaşanır mı agnostik. Bunu vakit gösterecek. Zira söz konusu kripto paralar olduğu vakit çok belirlenmiş konuşmak dürüst olmuyor.

öte yandan şunu da söylememiz gerekiyor. BTC’nin önümüzdeki süreçte 100.000 dolar seviyesine ulaşacağına inananların sayısı da hayli fazla. Burada tercih ayrıntılarıyla yatırımcılara kalmış durumda.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir