Excalibur Clan yayında!

Haberler admin 43 Okundu
sponsorlu reklam

Excalibur Clan yayında!

Nihayet oyun dünyasının nabzının iyice oyuncular tarafından tutulacağı ve oyun kültürünü doya doya yaşayacakları bir topluluk oluşuyor. Oyun tutkunlarının e-spora dair tüm gelişmelere ulaşabileceği, en yeni oyunlardan en yeni donanımlara kadar birbirinden farklı dopdolu içeriklere erişebileceği Casper’ın gücüyle desteklenen Excalibur Clan bundan böyle yayında. Efsanelere yakışan gücü arkasına bölge oyuncuların oyun deneyimini bir kültür olarak yaşayacakları bu oyuncu topluluğu, oyun dünyasına ve oyunculara yeni heyecanlar katmaya hazırlanıyor.

Oyuncuların Desteklendiği Bir Topluluk

Oyun dünyasına sadece oyuncuların belirtilen ekipmanlarla zaman geçirdiği bir sanal dünya gözüyle görmek yanlış olur. Kendilerine ait bir dil, eğlence, paylaşım ve üst kültürün yaygınlaştığı bu dünyada, oyuncuların destekleneceği bir platforma çoktandır ihtiyaç duyuluyordu. Bireyselliğin ötesine geçilerek oyuncu topluluğunun oluştuğu günümüz oyun dünyasına, “Oyunda şiddet budur!” mesajıyla her alanda yardım olmaya çalışan Casper, Excalibur Clan ile oyuncuları yeni randevulaşma noktalarına eğlence ediyor. Oyun severlerin oyuna dair içerikler oluşturabileceği ve onlara kolaylıkla ulaşabileceği Clan’da, oyuncular Casper Excalibur kadar desteklenen bol ödüllü turnuvalara da rahatlıkla katılabilecek.

Aradığın “O” Takım Arkadaşı Clan’da!

Excalibur Clan, misyon olarak oyuncuları bir araya getirmeyi hedeflerken, onlara sürprizler hazırlamayı, oyun tutkunlarını oyun ve e-spora dair tüm gelişmelerden haberdar etmeyi de amaçlıyor. Oyuncuların bir topluluk içerisinde birbirleri ile iletişim halinde olmalarına ve yeni takımlar oluşturmalarına tezgâhtar olan Clan, oyuncuları Discord sunucularında bir araya getiriyor. Dust II tozu yutmuş, Jungle’da mavi çalarken yakalanmış, en zorlu görevlerde drone kullanırken arkalanmış tüm oyuncular artık Clan bir uçtan bir uca rahata kavuşuyor. Çünkü arkalarını koruyacak o fedakâr ekip arkadaşı Excalibur Clan’da onları bekliyor.

Oyun dünyasını Türkçe içeriklerle ve en aktüel haberlerle besleyen Excalibur Clan’a derhal abone olmak isteyen oyuncuların Clan’a girmek için red ward ya da defuse kit zorunluluğu da değil.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir