Fall Guys 5. sezonu Orman Macerası teması ile geliyor

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

Fall Guys 5. sezonu Orman Macerası teması ile geliyor

Eğlenceli karakterleri, rengarenk parkur maceraları ile herkesi sevimliliğine hayran bırakan Fall Guys 5.sezonu ”Orman Macerası” ile oyuncularını yepyeni içeriklere sürüklemeye hazırlanıyor. 6 yeni harita ile birlikte iki ve üç arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz etkinlikleri de oyuna ekleniyor.

Fall Guys 5.sezonu ile artık daha renkli ve daha rekabetçi olacak

Fall Guys 5. sezonu Orman Macerası teması ile geliyor

Oyunun geliştiricisi Mediatonic, 20 Temmuz’da PlayStation ve PC için çıkacak Fall Guys 5. sezonu ile beraber hayranların neler bekleyebileceği hakkında bilgiyi bugün yayımlanan iki video ile açıkladı. Videolarda da görebileceğiniz gibi yeni sezon oldukça renkli olmasının yanı sıra rekabeti de bir o kadar fazla olacak. Ayrıca Battle Pass’de 100. seviyeye kadar yükselirseniz, avatarlarınız, taçlarınız, renkleriniz ve takma adlarınız için harika ekipmanların kilidini açabileceksiniz. 

Fall Guys 5.sezonu ile bütün iyileştirme ve düzeltmelere de sahip olacak. Yeni sezonla birlikte pek çok oyuncunun beklediği cross platform ise oyuna henüz eklenmeyecek. Mediatonic, kısa süre önce oyunun Nintendo Switch ve Xbox sürümlerini de gelecekte belirsiz bir tarihe erteledi. Orman Macerası’nın içerisinde kaybolacağımız 6 yeni parkur haritasının detayları ve isimleri ise şöyle: