Fallout 76’nın ücretsiz oluyor iddialarına yanıt gecikmedi

Haberler admin 312 Okundu
sponsorlu reklam

Fallout 76'nın ücretsiz oluyor iddialarına yanıt gecikmedi

Geride bıraktığımız senenin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan oysa beklentiyi karşılamayan Falllot 76, eski ve yeni Fallout hayranlarını kucaklayacak bir üretim olmaya çok eksik kalmıştı. ilk olarak teknik hatalarla boğun yapım, uzun bir zaman bu yüzden oyuncuların oyuna karşı olan nefretin körüklenmesine neden olmuştu. Daha sonrasında oyunun koleksiyonu sürümünde ortaya çıkan yanlışlar oyunun prestijini zedelemişti. Durumu kurtarmaya karşın bazı araştırmalar yapan Bethesda‘nın gerisinde oyuncular, Fallout 76’nın oynaması bedava olacağını düşünmüştü.

Fallout 76 ücretsiz mi olacak?

There is no truth to this rumor.

— Bethesda (@bethesda) 22 Ocak 2019

Bunun hakkında ortaya onlarca rivayet çıktıktan sonradan Bethesda, söylentilerin sonunu kesmek nedeniyle Twitter üzerinden bir izah etme yaptı. Twitter üzerinden şahlanmış bir oyuncuya cevap veren Bethesda, oyunun bedava olmayacağını doğruladı.

Satış anlamında bekleneni veremediğini düşündüğümüz üretim, yine de bazı oyuncuların epeyce hoşuna gitti. Eski Fallout oyuncularının bazılarının hiç elini sürmediği Fallout 76, bakalım ilerleyen dönemlerde ne gibi yeni içerikleri oyunculara sunacak? Her Zaman beraber göreceğiz. Yeni içerikleri bedava bir şekilde sunacağı varsayım edilen yapım, uzun vadede yüksek satmak rakamlarına ulaşabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir