Fan yapımı P.T. ücretsiz olarak yayımlandı

Haberler admin 200 Okundu
sponsorlu reklam

Fan yapımı P.T. ücretsiz olarak yayımlandı

Fan yapımı Unreal PT yayımlandı, oyuna VR desteği de geleceği açıklandı. Hideo Kojima‘nın Konami çatısı altındayken geliştirmeye başladığı Silent Hills projesinin kısa tanıtım oyunu P.T. (Playable Trailer) oyun dünyasına az daha bomba gibi düşmüştü. sonradan çıkan böylece çok oyuna esin kaynağı olmuştu. Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirilen Unreal P.T.’nin oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Unreal P.T. indirmeye açıldı

bir anda akıma dönüşen P.T. gibi oyun yapma furyası sonrası, nefret edilen şey oyunu anlayışı az kalsın değişmişti. Ancak Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılmasının arkasında Silent Hills projesi feshedilmiş, P.T. PSN Storedan kaldırılmıştı.  Hayranlar düş kırıklığına uğramıştı ancak daha sonra böylece çok P.T. sanki oyun piyasaya çıktı. Bunlardan biri de Unreal 4 oyun motoru ile geliştirilen Unreal P.T. Geliştirici ekip Unreal P.T.’yi kendi internet siteleri üzerinden yayımladı. Buradan Unreal Engiine 4 kullanılarak geliştirilen Unreal P.T.’ye göz atabilirsiniz. 

Norman Reedus’un da içinde bulunduğu Silent Hills projesi, duyurulduğu günden itibaren merak uyandırmıştı. Kojima’nın Konami’den ayrılması ile birlikte, proje de rafa kalktı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir