Firefox Tarayıcı İçin En İyi Ücretsiz 5 VPN Uygulaması

Haberler admin 146 Okundu
sponsorlu reklam

Firefox Tarayıcı İçin En İyi Ücretsiz 5 VPN Uygulaması

VPN uygulamaları bir takım, internet sitelerine erişim sağlayamadığımızda zaman zaman oldukça yardımcı olabiliyor.

Şimdiye değin minimum bir defa, erişim sağlanamayan sitelere erişebilmenize olanak tanıyan VPN (Virtual Private Network) uygulamalarından birini kullanmışsınızdır. zaman zaman ulaşılması gereken bilgiye ulaşmada çabukluk karşılayan VPN uygulamaları, internet sayfalarının yabancı ülkelere özel versiyonlarına ulaşmada da büyük refah sağlıyor.

5. TouchVPN

VPN ile bağlanılması istenen ülke seçimi şansını kullanıcılarına sunan TouchVPN, kullanılabilecek en iyi VPN uygulamaları aralarında yer alıyor. TouchVPN’de tek tıklamayla bağlan düğmesi ile İsveç, İngiltere, Danimarka, Fransa, ABD, Hollanda ve Kanada’daki sunucuları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4. Hola VPN

Hola VPN, ücretsiz VPN’ler aralarında dünyaca bilinen isimler arasında yer alıyor. Firefox için ise Hola VPN, Mozilla kullanıcıları aralarında da en çok tercih edilen VPN uygulamaları arasında.

3. Hotspot Shield

Ücretli ve bedava şekilde dilekçe imkanı sunan Hotspot Shield’ın ücretsiz versiyonunda bile sınırsız bant genişliği imkanı kullanıcılara sunuluyor. Benzer Hola VPN gibi yıllardır bilinen köklü VPN uygulamalarından olan Hotspot Shield, özellikle kullanıclara sağladığı güvenliğiyle tanınıyor.

2. Browsec VPN

Browsec, Hotspot Shield’da olduğu gibi ücretli ve ücretsiz VPN kullanım imkanını kullanıcılarına sunuyor. Diğer VPN uygulamalarına nazaran Browsec’in ücretsiz kullanımında kullanıcılar en fazla 1Mbps internet hızıyla sınırlandırılıyor.

1. Hoxx VPN

Firefox için VPN uygulamaları arasında 7 bin oyda 4.6 gibi en yüksek derecelendirmelerden birisine sahip olan Hoxx VPN, dünyanın birçok ülkesinde yer alan 100’den fazla sunucuya sahip olmasıyla ve bant genişliği sınırlaması bulunmamasıyla öne çıkıyor.

Her ne dek kullanışlı olsalar da VPN uygulamaları bilgilerinizi sızdırabilme ihtimaliyle emniyet açısından hiç tavsiye edilmiyorlar. Eğer ancak bir VPN uygulaması aracılığıyla internete erişim sağlayacaksanız özel bilgilerinizi (kullanıcı adı, parola ve karakter bilgileri gibi) bu temas boyunca kullanmamaya özen göstermenizi öğüt ederiz.

Kaynak : https://www.makeuseof.com/tag/vpn-firefox/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir