Five Nights at Freddy’s: Security Breach ertelendi

Haberler admin 34 Okundu
sponsorlu reklam

Five Nights at Freddy's: Security Breach ertelendi

Bu yılın başlarında çıkması planlanan Five Nights beygir Freddy’s: Security Breach serinin en iddialı oyunu olmakla birlikte ne yazık fakat ertelendi. Geçtiğimiz yılın sonuna içten yayınlanması planlanan üretim bu yılın sonlarına ertelendi ve Steel Wool Studios’ta asgari üç yıldır geliştiriliyor. Bu da onu bir FNAF oyununa göre bile oldukça uzun süredir geliştirilen bir oyun haline getiriyor. Alt geliştirici, özür mahiyetinde oyunculara ücretsiz bir oyun veriyor.

Bakınız: FNAF geliştiricisi hayran yapımı oyunları destekliyor

Five Nights beygir Freddy’s: Security Breach bu yılın sonlarına ertelendi

Cawthon “Hepinizin bildiği gibi Security Breach ilk olarak 2020’nin sonunda ortaya çıkması planlanan bir oyundu. Oysa üzerinde çalışmaya devam ettikçe ve eklemeler yaptıkça, oyun da büyümeye devam etti ve son vermek için daha fazla zamana ihtiyacımız var” diye yazdı. “Acilen sürükleyici bir şekilde tamamlandığından belirlenmiş olmak için daha pozitif zaman ve para yatırmaya karar verdim ve bu ilk olarak istediğim gibi 2021’in başları yerine 2021’in sonlarına doğru çıkacağı anlamına geliyor. Buna değecek!”

Five Nights at Freddy's: Security Breach ertelendi

Ast geliştirici bu erteleme haberiyle birlikte tesellisini de birlikte verdi. Gecikmeyi telafi etmek için Cawthon, Security Breach: Furry’s Rage oyununu ücretsiz olarak yayınladı. Gamejolt listesinde ısrarla “bu oyunun adı ‘Fury’s Rage’ değil, ‘Furry’s Rage!'” diye vurguluyordu. Bedava oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir