Forza Street yarış oyunu iOS ve Android için çıktı İndir

Programlar admin 14 Okundu
sponsorlu reklam

Forza Street yarış oyunu iOS ve Android için çıktı İndir

Microsoft, kısa süre önce Android ve iOS platformları için geliştirilen Forza Street mobil yarışı oyununu resmen indirmeye sundu. 

Uzun yıllar boyunca Xbox platformuna özel kalan Forza yarış oyunları, biliyorsunuz geçtiğimiz yıl Windows tarafına da açılmıştı. Microsoft sonradan Forza dünyası için bir adım daha duyurmuştu. Geçtiğimiz aylarda birincil tanıtımı yapılan Turn 10 Studios imzalı Forza Street, iOS ve Android platformlarındaki yerini aldı. Bundan önce PC için Windows Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıma sunulan oyun, Android ve iOS tarafındaki bekleyişi de sonunda ortadan kaldırmasıyla sevindiriyor. Windows Store’daki bedava sürümünü bilgisayarınıza buradan indirebileceğiniz oyun, bilmeyenler için tamamen mobil hedeflenerek hazır. Yani Forza Motorsport ve Forza Horizon karşısına çıkmayan Forza Street, realist yok eğlenceli bir yarış keyfi getiriyor. Mobil tarafta da iyice ücretsiz olan oyun için özel bir şart da bulunuyor. Oyunu Galaxy Store üzerinden indiren Samsung telefon sahipleri oyun içi 2015 Ford Mustang GT alıyor. Galaxy S20 sahiplerine ise ekstra 2015 Chevrolet Corvette Z06 veriliyor. Oyun içinde fazla geniş bir araba kataloğu oyuncuları bekliyor.

Forza Street mobilde epeyce popüler olabilir

Firmanın oyun için açıklaması ise şu şekilde: “başı dönen hızda nihai cadde yarışı sahnesinde yarışın! Hayallerinizdeki yarış arabası koleksiyonunu kazanırken eğlenin. Bir karşılaşma seçin, koleksiyonunuzdan bir vasıta serisi seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza oyununda kötü şan için yarışa başlayın.” Oyuna dosdoğru aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Forza Street

Forza Street

Fiyat Ücretsiz Ebat 1,9 GB Yükle App Store Fiyat Bedava Boyut 48 MB Yükle Google Play Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir