Galaxy A40 işte böyle görünecek

Haberler admin 118 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy A40 işte böyle görünecek

Teknoloji gündemini öyle ya da böyle yakından takip edenlerin de bildiği üzere Samsung, 10 Nisan’da özel bir etkinlik düzenleyecek. Güney Koreli teknoloji devi düzenleyeceği bu etkinlikte 3 yeni Galaxy A modeli tanıtacak. Nitekim bu modellerden birisi de Galaxy A40 olacak.

Orta segmente hitap eden bir model olan Galaxy A40, gücünü Exynos 7885 yonga setinden alıyor. Sistemini 4GB RAM ile destekleyen modelin 64GB’lık dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor.

5.7 inçlik bir ekranla gelecek olan Galaxy A40, su damlası çentiği olarak da tanıdık V çentikli tasarıma sahip olacak. Malum Samsung kısa süre öncesine dek çentikli tasarımlara karşı hayli mesafeliydi.

Ama kullanıcıların çentikli cihazlara karşısında olan ilgisini gören Güney Koreli şirket, orta ve giriş segmentindeki yeni cihazlarında V çentikli tasarım çizgisini seçim etmeye başladı. Muhtemelen önümüzdeki dönemde satışa sunulacak olan orta ve antre segmentndeki cihazlarda da benzer bir tasarım tercih edilecektir.

öte yandan Samsung’un 10 Nisan’da tanıtacağı A40 için bir takım yeni görseller sızdırıldı. Dilerseniz bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sızdırılan görsellerde de net bir şekilde görüldüğü üzere A40, 3.5 mm kulaklık girişini destekleyecek. Keza telefonda type-c bağlantısının bulunacağını da belirtelim.

 

 

 

 

80 günde serveti eridi

Temizlik yaparken ortaya çıktı

“Önce Barcelona istedi”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir