Galaxy A50 ve Galaxy A30 damla çentik ile geliyor!

Haberler admin 165 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy A50 ve Galaxy A30 damla çentik ile geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi geçtiğimiz günlerde amiral gemisi modelleri olan Galaxy S10 ailesi ve katlanabilir telefonu Galaxy Fold’u tanıtmıştı. Samsung bugün ise orta-üstteki segmentte konumlandırılacak olan Galaxy A50 ve Galaxy A30 modellerini sergiledi. Peki, bu modeller neler sunuyor?
Galaxy A50

Samsung Galaxy A50, 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ ekran ile geliyor. Super AMOLED panelden oluşan bu ekranda Samsung’un Infinity-U yani damla çentik tasarımı kullanılıyor. Sekiz çekirdekli işlemciden gücünü bölge Galaxy A50, 64 GB sürümünde 4 GB RAM ve 128 GB sürümünde ise 6 GB RAM kullanıyor.
Telefonun arka bölümünde üçlü kamera kurulumu uyarı çekiyor. Bu kameralar; 25 Megapiksel + 8 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğünde. Telefonun ön tarafında ise 25 Megapiksellik kamera yer alıyor. 4.000 mAh‘lık bataryadan beslenen Galaxy A50, kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkıyor.

Galaxy A30 özellikleri

Galaxy A30, 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ S-AMOLED ekrana sahip. Bu telefonda da damla çentikli Infinity-U tasarımı kullanılıyor. Altı çekirdekli işlemciden gücünü bölge Galaxy A30’un da iki öbür sürümü yer alıyor. 32 GB sürümünde 3 GB RAM ve 64 GB sürümünde ise 4 GB RAM bulunuyor.
Bu modelde çift arkadaki kamera kurulumuna yer verilmiş. 16 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğündeki bu kameralar portre fotoğrafları çekebiliyor. Galaxy A30’un önünde ise 16 Megapiksellik Selfie kamerası bulunuyor.

4.000 mAh gibi oldukça yüksek pil ile gelen Galaxy A30 da A50 gibi Android 9.0 Pie ile çalışıyor. Samsung şimdilik bu iki modelin fiyatını açıklamadı. Oysa bu modellerin orta-üstteki segmente hitap edeceğini ve yerinde fiyatlı olacağını belirtelim.

Olcay Şahan şaşırttı!

Maçta savaş çıktı, 2 bin birey öldü!

Sosyal medyayı sallayan video

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir