Galaxy S10 5G fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu

Haberler admin 310 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 5G fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu

5G servisinden yararlanabilmek için iki temel öğe çok kayda değer. Birincisi 5G desteğini sunan bir operatör. İkincisi ise 5G destekli bir cep telefonu. Hali hazırda 5G fazla yeni bir teknoloji olduğu için bu desteği sunan model sayısı hayli sınırlı.

Üreticilerin bütün üstteki segment modellerinde 5G özelliğine yer vermemesinin temel nedeni ise bu teknolojinin 4G’ye oranla fazla daha maliyetli olması. İşte bu sebepten ötürü Samsung da geçtiğimiz Şubat ayında tanıttığı yeni S modellerinde 5G desteğine yer vermemişti. Şirket Galaxy S10 5G isimli öbür bir modelle bu teknolojiyi kullanıcıların beğenisine sunmuştu.

Nitekim Galaxy S10 5G modelinin ne süre satışa sunulacağı da netleşti. Yapılan açıklamada Galaxy S10 5G modelinin 5 Nisan itibariyle, belirli kanallar vasıtasıyla kullanıma sunulacağı belirteli.

Samsung 5G destekli model için dağıtılmış ülkelerde, farklı alanlara yönlendirilmiş operatörlerle anlaşmış durumda. Örneğin ABD’de 5G’li S10 modelleri Verizon kadar satılacak. Yani herhangi bir teknoloji mağazasına gidip bu telefonu alma lüksünüz bulunmuyor.

bu arada dip anekdot olarak belirtelim. 5G destekli S10 modelinin fiyatı 1300 dolar civarında olacak. En azından konu hakkındaki son söylemler bu yönde.

 

Rus güzelin tacı geri alındı

Jelena Karleusa’nın acı günü

Arda Turan: Çay iyidir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir